Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Фотографии

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14406
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Фотографии   11.05.08 10:17

Многу сакам да фотографирам, немам добар апарат ама затоа мобилниот на мм го празнам секојдневно.
Е сега кај може сите да ги равиеме ахахахах дневно сликам преку 100 слики.
Полн компј. имам со слики, а развиени пааа скоро ич/
А вие?
Вратете се на почетокот Go down
FoxMulder
Случаен минувач
Случаен минувач


Male
Број на мислења: 6
Age: 40
Локација: Nis - Srbija
Поени: 12560
Registration date: 2008-05-11

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   11.05.08 11:45

Ja se bavim fotografijom u slobodno vreme, evo nekih mojih radova:

Вратете се на почетокот Go down
http://www.nasadeca.forumi.biz
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 4537
Age: 35
Локација: skopje
Расположение: екстра
Поени: 14070
Registration date: 2008-05-05

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   11.05.08 11:47

прекрасно
Вратете се на почетокот Go down
FoxMulder
Случаен минувач
Случаен минувач


Male
Број на мислења: 6
Age: 40
Локација: Nis - Srbija
Поени: 12560
Registration date: 2008-05-11

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   11.05.08 11:49

Ovim foto aparatom fotografisem
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nasadeca.forumi.biz
lola
Twin joy
Twin joy


Female
Број на мислења: 856
Age: 40
Локација: Скопје
Расположение: така
Поени: 13446
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   11.05.08 21:55

Преубави фотографии FoxMulder... :bravo:
Постави уште некоја фотка да ни се разубави форумов Wink
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14406
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   12.05.08 0:57

Саша преубави се фотографиите, дали си ги правиш за себе или пак планираш некоја изложба да направиш??
Вратете се на почетокот Go down
eli
Sexy Girl
Sexy Girl


Female
Број на мислења: 1033
Age: 28
Локација: Скопје
Расположение: Нестрпливо:)))
Поени: 12974
Registration date: 2008-05-03

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   12.05.08 1:17

Браво одлични фотографии вистинска уметност :bravo:
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 664
Age: 27
Локација: Skopje
Расположение: odlicnooooooooooooooo
Поени: 12595
Registration date: 2008-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   28.05.08 21:56

Navistina slikite se preubavi :bravo:i prodolzi taka.
Inaku ne sum mnogu po slikanjeto.Sakam sliki,sakam i da slikam ama ne mnogu.Za razlika od sestrami mnogu malku,taa postojano slika,mi go prazni telefonot postojano koga sme zaedno Smile
Вратете се на почетокот Go down
mamicka211
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 559
Age: 31
Локација: makedonija
Расположение: радосно
Поени: 12550
Registration date: 2008-05-12

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   04.06.08 9:14

прекрасни се фотографиите и јас сакам да сликам ама немам таков убав апарат професионален имам дигитален ама не е то тоа ,правам обавезно по 100,150 слики и ги вадам мм само вика по мене ама што да правам,уживам да сликам
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 682
Age: 29
Локација: prilep
Расположение: veselo
Поени: 12515
Registration date: 2008-06-09

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   13.06.08 6:09

навистина сликите се преубави и јас имам дигитален апарат и редовно сликам за секој повод и скоро секој ден ги сликам моите деца и си правам клипцинја порано си вадев многу слики но сега само ги внесувам в комп и си ги резам на цединја под секоја слика точно написано кога е сликана
Вратете се на почетокот Go down
STAR *
Forum Detective
Forum Detective


Female
Број на мислења: 1596
Age: 32
Локација: Skopje
Расположение: еуфорично
Поени: 13055
Registration date: 2008-01-28

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   16.06.08 21:46

И јас обожавам да фотографирам , сега главна пасија ми е син ми, имам еден куп фотографии во компјутер ама до сега имам развиено само 2 албума, пребацени ми се некои на усб ама треба во слободно време да однесам да ги развијат.
Вратете се на почетокот Go down
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2586
Age: 38
Локација: Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение: Prednovogodisno!
Поени: 13399
Registration date: 2008-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   18.06.08 8:28

i jas sakam sve da slikam sve da snimam.koga ke odam na nekoe party ako nema koj da im snima slika tuka sum jas za toa.kako jas sto sakam da imam uspomen znam deka i niv toa ke im ostane za uspomen.a sliki porano pravev a sega sve odi vo com.ili na dvd pa taka im pustam vo mk.
Вратете се на почетокот Go down
lola
Twin joy
Twin joy


Female
Број на мислења: 856
Age: 40
Локација: Скопје
Расположение: така
Поени: 13446
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   05.07.08 10:28

луѓе овој феномен морам да ви го покажам
фотографииве се направени пред два дена, после големото невреме...се појавија две виножита
http://i44.servimg.com/u/f44/12/24/03/12/img_0116.jpg
http://i44.servimg.com/u/f44/12/24/03/12/img_0117.jpg
Вратете се на почетокот Go down
sashka26
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 399
Age: 37
Локација: macedonia
Поени: 12548
Registration date: 2008-05-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   05.07.08 10:33

ако се аматерски фотографии?!одлични се, си замисли желба под виножито?
Вратете се на почетокот Go down
lola
Twin joy
Twin joy


Female
Број на мислења: 856
Age: 40
Локација: Скопје
Расположение: така
Поени: 13446
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   05.07.08 10:36

не ...не знаев дека треба да замислам
јас требаше две желби да замислам, имаше две виножита
Вратете се на почетокот Go down
sashka26
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 399
Age: 37
Локација: macedonia
Поени: 12548
Registration date: 2008-05-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   05.07.08 10:40

демек старо предание(за веродостојноста не зборуваме)ако поминиш под виножито и замислиш желба ке ти се оствари,да знаеш за следниот пат Wink
Вратете се на почетокот Go down
lola
Twin joy
Twin joy


Female
Број на мислења: 856
Age: 40
Локација: Скопје
Расположение: така
Поени: 13446
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   05.07.08 10:44

аха така значи...ок, следниот пат одма замислувам Wink
Вратете се на почетокот Go down
Goca
Golden Heart
Golden Heart


Female
Број на мислења: 1126
Age: 35
Локација: Makedonija
Расположение: fine
Поени: 13674
Registration date: 2007-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   05.07.08 10:45

Аууу Лоличке преубави фотки,многу интересни.......... и следниот пат трк под воножитото и замисли си желба flower
Вратете се на почетокот Go down
Lana
ВИП личност
ВИП личност


Female
Број на мислења: 1042
Age: 38
Локација: Belgrade
Поени: 13128
Registration date: 2008-02-29

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   05.07.08 11:38

slikite se prekrasni :cool: sekogas se raduvam kako dete koga vidam vinozito Smile
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Administrator
Administrator


Female
Број на мислења: 2289
Age: 42
Локација: Skopje
Расположение: весело
Поени: 13622
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   06.07.08 1:59

е ме претрка лола. Smile еве да видите и од кај мојатa куќа изгледаше овој феномен.
Виножито
Виножито1

***********************************************************************************************************************************

Вратете се на почетокот Go down
lola
Twin joy
Twin joy


Female
Број на мислења: 856
Age: 40
Локација: Скопје
Расположение: така
Поени: 13446
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   06.07.08 10:24

Ане, значи и ти ги сликна двете виножита...
ама навистина беше нешто несекојдневно и преубаво. прво што ми текна беше да го земам фотоапратот, зошто којзнае дали ќе има друг пат нешто слично
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Administrator
Administrator


Female
Број на мислења: 2289
Age: 42
Локација: Skopje
Расположение: весело
Поени: 13622
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   06.07.08 11:06

да прекрасно беше ептен блиску до нас и затоа ги сликнав.

***********************************************************************************************************************************

Вратете се на почетокот Go down
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2586
Age: 38
Локација: Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение: Prednovogodisno!
Поени: 13399
Registration date: 2008-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   06.07.08 13:01

Prekrasni sliki.odamna ne sum videla vinozito.ovde i nikogas ne se pojavuva.i jas kako mala se raduvav koga ke videv vinozito.
Вратете се на почетокот Go down
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1718
Age: 28
Локација: Лаблана - Крањ :(
Расположение: Кул
Поени: 12600
Registration date: 2008-08-14

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   14.08.08 23:53

Еве и јас да се пофалам дека многу сакам да фотографирам. Ништо професионално, него онака си сликам секој ден по некоја Smile Ова е дел од мојата колекција на цвеќиња. flower........

...............
.........

......
Вратете се на почетокот Go down
http://www.igranazborovi.blogspot.com/
vesna velkova
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 509
Age: 29
Локација: skopje
Поени: 12321
Registration date: 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Фотографии   15.08.08 0:49

многу ти се убави сликичкиве zeleniCka браво
Вратете се на почетокот Go down
 

Фотографии

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца ::  :: -