Родители и деца

Колку години ќе живеете?

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Barbie on 22.06.09 2:05

Mene mi izleze deka ke ziveam 79 godini.A na edna druga strana kajsto gledav porano mi izleze deka ke ziveam 102 godini.

Barbie
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Локација : Skopje
Поени : 17352
Registration date : 2009-06-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Biljana on 12.09.09 7:52

It is estimated that you will die at the age 80 YEARS OLD.

Ova nekako vo kombinacija so stresovite koi gi imam pominato otkako sum se rodila do den denes se somnevam deka ke ziveam 80 godini. Vremeto ke pokaze vo sekoj slucaj.
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18043
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Kiki on 12.09.09 14:50

It is estimated that you will die at the age of 91 Years Old.

tuuuuuuu so orlite
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19478
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Vesna Blazevska on 12.09.09 18:26

It is estimated that you will die at the age of 75 Years Old.
malce be????????????
avatar
Vesna Blazevska
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 896
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : generalno dobro
Поени : 18220
Registration date : 2009-04-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by adi on 12.09.09 18:32

It is estimated that you will die at the age of 84 Years Old.
Па незнам какво е времето и да доживеам толку којзнае каква ќе бидам,само да не си ги мачам децата со мене(старка)
avatar
adi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 616
Age : 34
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 17056
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by DijanaP on 15.10.09 21:08

It is estimated that you will die at the age of 77 Years Old.
Dovolno
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17506
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот