Родители и деца

Колку години ќе живеете?

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by aneta on 12.08.08 6:47

jas ke ziveam zamislete 89 godini Smile

daj boze da bide taka!
avatar
aneta
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 128
Age : 34
Локација : na edno mesto so moeto srcence
Расположение : so vas e super
Поени : 18980
Registration date : 2008-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by monice on 12.08.08 9:24

Monika's Death Forecast:

It is estimated that you will die at the age of 81 Years Old.
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18947
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Emilija on 12.08.08 9:29

It is estimated that you will die at the age of 86 Years Old.

Да вежбав, сигурно ќе беше погоре Smile
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19824
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by pace on 15.08.08 14:37

i jas mlada ke umram na 76
avatar
pace
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 34
Локација : prilep
Поени : 19055
Registration date : 2008-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Ilince on 15.08.08 15:24

Mene mi pisuva 83
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19518
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by elena petkovik on 15.08.08 15:57

94,5 covece!!!
Abe mnogu da ne se??Smile
avatar
elena petkovik
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 133
Age : 36
Локација : skopje mk
Расположение : ok
Поени : 19135
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Sister on 15.08.08 16:06

83 год.паааа добро
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 19149
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by STAR * on 15.08.08 16:09

Aleksandra's Death Forecast:


It is estimated that you will die at the age of 76 Years Old.

Леле што млада ќе си заминам бре, па таман тоа се години за бркање на помлади Smile
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19830
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by mamalina on 25.08.08 2:40

86god.-vidi,vidi.
avatar
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 18951
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by lejdi on 28.08.08 22:22

82 lele koj ke ceka ne se mnogu?
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19018
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by veki22 on 29.08.08 3:23

85 mnogu se nekako
avatar
veki22
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 457
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 18852
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by georgina on 31.08.08 15:53

It is estimated that you will die at the age of 87 Years Old.
Koj znae????
avatar
georgina
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 371
Age : 43
Локација : Negotino
Поени : 18905
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Daki on 31.08.08 16:41

Mi kazuva 86. Soznam hihi
avatar
Daki
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 547
Age : 35
Локација : Skopje
Поени : 18870
Registration date : 2008-08-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by bibe85 on 10.09.08 16:11

јас ќе живеам 87
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18906
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Misticia on 15.09.08 11:51

It is estimated that you will die at the age of 90 Years Old
ин превод 101 без празници вака се живее
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19218
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by PaceStojanovska on 09.01.09 12:51

jas ke ziveam duuuri 84 godini lele
avatar
PaceStojanovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 43
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : super:)
Поени : 18339
Registration date : 2008-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by marina_m on 09.01.09 14:10

jas ke ziveam 72godini
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18929
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Roze on 09.01.09 14:24

eva jas ke ziveam 80 godini

Roze
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 68
Age : 38
Локација : Stip
Поени : 18470
Registration date : 2008-10-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Sun on 09.01.09 21:59

jas 74 godini
avatar
Sun
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 717
Age : 35
Локација : skopje
Поени : 18756
Registration date : 2008-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by svetle s on 09.01.09 22:08

Duri 82g. auuu pa ke mi zdosadi i na mene :cheer:
avatar
svetle s
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 240
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : euforicno
Поени : 18330
Registration date : 2008-12-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by sanja-ve on 09.01.09 22:24

леле 89год
дај боже тоа да го дочекаме
avatar
sanja-ve
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 365
Age : 33
Локација : veles
Расположение : odlicno
Поени : 18445
Registration date : 2008-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by taci on 09.01.09 22:28

94 лелеееееееееееееееее не ми се верува ауууууууу !!!!!!!!!!!!!!!!!! hihi hihi hihi
avatar
taci
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 589
Age : 39
Локација : во близнина на Скопје
Расположение : Супеееееееееееер:))
Поени : 18400
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Irena Trajkovska on 09.01.09 22:36

82 години
avatar
Irena Trajkovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 40
Локација : Цврсто на земја
Расположение : Супер
Поени : 19141
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by ivana_in love on 10.01.09 0:51

89 Years Old.
avatar
ivana_in love
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 181
Age : 33
Локација : te
Расположение : vo iscekuvanje...
Поени : 18349
Registration date : 2008-11-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by hormonce on 10.01.09 0:54

It is estimated that you will die at the age of 83 Years Old.
Дај Боже!
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18968
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку години ќе живеете?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот