Родители и деца

Кое животно сте откако се омаживте?

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by Irena Trajkovska on 20.07.08 11:12

Леле, сега сум МАГАРЕ skoka sokiran
avatar
Irena Trajkovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 40
Локација : Цврсто на земја
Расположение : Супер
Поени : 19141
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by SonjuS* on 20.07.08 16:02

Lele zajce sum...
zamisli isplaseno..
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19441
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by desi on 11.08.08 17:25

jas pred da se omazam sum bila zmija a posle toa kuce,a i mm e isto kuce.Kas se najdovme i dvajcata kucinja sega ke si laeme po cel den
avatar
desi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 356
Age : 35
Локација : veles
Поени : 19095
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by marijana on 11.08.08 17:52

pred da se omazam macka a sega pagal
avatar
marijana
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 62
Age : 32
Локација : македонија
Расположение : супер
Поени : 19152
Registration date : 2008-06-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by monice on 11.08.08 18:16

Pred za se omazam Lav

a sea Krava. :(
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18947
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by baby24 on 12.08.08 1:51

Pred da se omazam sum bila KRAVA a sega beter sega sum MAJMUN hahahaha
a mm mi e kameleon, tesko mene
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19228
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by aneta on 12.08.08 6:56

pred da se mazam sum bila Lav
toa e tocno vo horoskop sum lav

a od koga se omaziv Macka
i toa e tocno mm me vika maceeee
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
avatar
aneta
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 128
Age : 34
Локација : na edno mesto so moeto srcence
Расположение : so vas e super
Поени : 18980
Registration date : 2008-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by pace on 15.08.08 14:40

jas sum mecka
avatar
pace
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 34
Локација : prilep
Поени : 19055
Registration date : 2008-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by Ilince on 15.08.08 15:15

Pred da se omazam sum bila zmija a sega sum glusec zamislete.A mm e zajak hihi hihi hihi hihi hihi
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19518
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by elena petkovik on 15.08.08 16:02

pred KUCE a posle ELEN
Ubavi... mili zivotincinja:P
avatar
elena petkovik
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 133
Age : 36
Локација : skopje mk
Расположение : ok
Поени : 19135
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by Sister on 15.08.08 16:15

сум била ајкула а сега сум слон.се некои големи..
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 19149
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by SonjuS* on 15.08.08 16:53

Jas zajce sum sea...haha
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19441
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by beti 24 on 15.08.08 17:05

од ко сум мажена сум пајак

hihi hihi hihi
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19163
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by beti 24 on 15.08.08 17:06

пред да се омажам сум била овца hihi hihi hihi hihi hihi
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19163
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by bibe85 on 24.08.08 12:31

јас сум лисица сега за сега хаха
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18906
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by mamalina on 25.08.08 2:33

sum bila petel, a sega so OVCA!
avatar
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 18951
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by lejdi on 28.08.08 22:24

otkako se omaziv sum KOKOSKA
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19018
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by veki22 on 29.08.08 3:25

zajak pred da se omazam
avatar
veki22
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 457
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 18852
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by lejdi on 08.09.08 18:40

ruzica bangievska you are

a Chicken
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19018
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by sonja28 on 09.09.08 11:23

Јас сум била слон а сега сум куче( а бе верен другар)

sonja28
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 38
Локација : MKD
Поени : 18876
Registration date : 2008-08-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by Svetlana on 09.09.08 11:31

Krava sum bila pred da se omazama a sega AJKULA,
mm epten ke se slozi so ova vtorovo .
avatar
Svetlana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 527
Age : 41
Локација : повеќе на работа
Расположение : кога како
Поени : 18880
Registration date : 2008-08-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by Misticia on 14.09.08 22:38

hihi пред да се омажам со моминското презиме сум била крава
а сега со мм сум кобила
можеше ли полошо? hihi hihi hihi
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19218
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by mac@ on 24.09.08 17:39

magare sum:(
avatar
mac@
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 160
Age : 29
Локација : Doma
Расположение : KOGA,KAKO
Поени : 18881
Registration date : 2008-08-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by elena-d on 24.09.08 18:04

http://www.2on.com/en/c/?v%5B%5D=Elena&v%5B%5D=Doninska&Submit=Find+out%21
sum bila glusec a sega sum golem mecka
http://www.2on.com/en/c/?v%5B%5D=Elena&v%5B%5D=Cikarska&Submit=Find+out%21
avatar
elena-d
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 646
Age : 29
Локација : Makedonija
Расположение : opusteno,trudnicko
Поени : 18921
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by Mimi on 26.09.08 11:47

Сум била глушец, а сега зајак.
avatar
Mimi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 286
Age : 46
Локација : Skopje
Поени : 18971
Registration date : 2008-08-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте откако се омаживте?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот