Родители и деца

Трудници, кои се вашите термини?

Страна 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by beti 24 on 25.10.08 11:57

еве го и мојот термин 5 Мај
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19163
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by slatka87 on 27.10.08 19:34

mojot termin e 24juni
avatar
slatka87
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 107
Age : 31
Локација : Macedonia
Расположение : dobro
Поени : 18516
Registration date : 2008-10-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by marijajovanova on 29.10.08 21:15

1 mart 2009
avatar
marijajovanova
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 88
Age : 34
Локација : kocani
Расположение : :))
Поени : 18998
Registration date : 2008-08-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Bu_Bi on 29.10.08 21:26

Мојоте термин е на 02 јануари 2009
avatar
Bu_Bi
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 91
Age : 36
Локација : prilep
Расположение : јупиииииии
Поени : 19216
Registration date : 2008-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Ana T on 30.10.08 18:00

01 Mart 2009
avatar
Ana T
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 18507
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by bordan on 02.11.08 23:43

zdravo na site neznam kako i kade da pisam pa ke probam odovde ako uspeam ke vi pisuvam. terminot mi e na 03.03.2009 pa zdravje moze i za 8mi mart pa ke dobijam najubav poklon pozdrav do site bordan
avatar
bordan
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 306
Age : 40
Локација : kr.palanka
Расположение : doma nemozes da ne najdes..setamee
Поени : 18995
Registration date : 2008-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by marina_m on 03.11.08 8:38

mojot termin e 27.05.09
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18929
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by bordan on 03.11.08 19:49

bordan - 03.03.2009
avatar
bordan
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 306
Age : 40
Локација : kr.palanka
Расположение : doma nemozes da ne najdes..setamee
Поени : 18995
Registration date : 2008-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by dina on 04.11.08 12:29

Терминот ми е баш за Нова година, на 01.01.2009год. Пакетче за целата фамилија flower
Па сега останува да видиме дали ке биде баш тој ден, иако на мене не ми се верува баш.
ке биде славење da ziveeme
avatar
dina
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 205
Age : 34
Локација : Скопје
Расположение : одлично
Поени : 18570
Registration date : 2008-10-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Sofka on 18.11.08 18:33

Mojot termin e 23.12.2009
Rodendento mi e na 17.12. a na soprugot na 10. 12.
Cel mesec rodendeni! A mozebi bebeto ke izbere drug mesec....
avatar
Sofka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 27
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : исполнета
Поени : 18441
Registration date : 2008-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Sofka on 18.11.08 19:03

Smile)))) Sega vidov. Jasno deka e 2008 ...
avatar
Sofka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 27
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : исполнета
Поени : 18441
Registration date : 2008-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by sanja-ve on 22.11.08 22:57

15 02 2009 uf vo ladnoto
avatar
sanja-ve
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 365
Age : 33
Локација : veles
Расположение : odlicno
Поени : 18445
Registration date : 2008-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by beti 24 on 25.11.08 13:05

Еве нов список со лесно нека ни е на сите, малку да ја одморам Весна :
Mama Bibi -14 Ноември,
Viki -16 Ноември,
*angelce*-24 Ноември,
Dimovska Katerina-25 Ноември,

Ves-8 Декември,
Sanja_ -9 Декември,
Sofka - 23 Декември,
Maee-26 Декември,
Maja-27 Декември,
........
2009 godina:

Dina - 1 Јануари,
Bu_Bi -2 Јануари,
Betavitevit -7 Јануари,
Sonja-15 Јануари,
Sandra -19 Јануари,
Tanjaaa - 29 Јануари,

Sanja-ve - 15 Февруари,
Pace-24 Февруари,

Marijajovanova - 1 Mарт,
Аna T - 1 Март,
Bordan - 3 Март,
Ilince-10 Mарт,
Lili-20 Mарт,

Biljanag-8 Април,
lila-mk- 24 Април,
Lola-25 Април-Близначиња

Beti 24 - 2 Мај
Olgica-5 Maj,
Veki 22 - 27 Мај,
Marina_m - 27 Maj,
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19163
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Juni08_Andrea on 25.11.08 17:37

Fala Beti24 Very Happy ,koja e poslobodna taa neka pravi tabela.
Masala e dolga i daj boze da nema kraj,neka se mnozat trudnicite i bebencata na forumot.Ajde da pustime nekoe strkce za site koi ocekuvaat i neka im e so sreka. strk strk strk
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20174
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by ANI78 on 28.11.08 19:59

Mojot termin e 9.02.2009 god.Pa ke vidime sto ke bide!
avatar
ANI78
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 48
Age : 40
Локација : skopje
Поени : 19201
Registration date : 2008-06-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by maybe baby on 03.12.08 16:42

Mene terminot mi e do 17 juni 2009 Smile

maybe baby
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 33
Локација : Bitola
Поени : 18305
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by maybe baby on 03.12.08 16:43

Izgleda jas sum posledna od site.Ke ve prasuvam kako bese:)Smile

maybe baby
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 33
Локација : Bitola
Поени : 18305
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by mami29 on 05.12.08 9:24

A mene 17 mart 2009...
avatar
mami29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 350
Age : 39
Локација : Скопје
Поени : 18947
Registration date : 2008-09-26

http://www.nagradniigri.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by ElenaJo on 05.12.08 9:43

Мене точниот термин уште не ми е утврден заради тоа што не се секавам кога последен пат имав ПМС но според проценките од прегледите некаде околу 26 Мај 2009 (имам закажано преглед на 16 дек и ке ја прашам докторката Smile )

Значи ке имаме другарчиња Smile
avatar
ElenaJo
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 84
Age : 37
Локација : Тетово
Расположение : Super, rasteme :) ....
Поени : 18305
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by bordan on 06.12.08 17:32

zdravo da vi pisam ves ima since se porodi zavcera neka i e zivo zdravo srekno i golemo da rasne
avatar
bordan
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 306
Age : 40
Локација : kr.palanka
Расположение : doma nemozes da ne najdes..setamee
Поени : 18995
Registration date : 2008-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by tanjus on 08.12.08 13:06

30-12-08 devojce prvo nie edvaj go cekame

tanjus
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 14
Age : 44
Локација : skopje
Расположение : srekna
Поени : 18295
Registration date : 2008-12-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by PaceStojanovska on 08.12.08 15:39

Mojot termin e na 21 Februari 2009 masko a mojot rodenden e na 17 februari pa mozebi ke podrani nekoj den i ke mi bide najubaviot poklon za rodenden voopsto:)
avatar
PaceStojanovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 43
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : super:)
Поени : 18339
Registration date : 2008-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by m.fani on 10.12.08 14:44

Mojot termi e na 14.02.2009 edvaj cekam

m.fani
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 12
Age : 37
Локација : bitola
Поени : 18405
Registration date : 2008-11-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Arnaudova Milena on 10.12.08 14:59

Mojot termon e na 8 maj.Baknezi za site bebinja vo mesinja.
avatar
Arnaudova Milena
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 113
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 18372
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by JaNiTa on 10.12.08 21:19

Mene mi e 8mi april Edvaj cekam Smile
avatar
JaNiTa
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 37
Локација : skopje
Поени : 18624
Registration date : 2008-12-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот