Родители и деца

Трудници, кои се вашите термини?

Страна 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by The Administrator on 11.05.08 2:36

Впишете го датумот кога е вашиот краен рок, за да знаеме и заедно го исчекуваме најсреќниот миг во вашиот живот.
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 20396
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by maee on 09.08.08 11:50

mene terminot mi e na 26 dekemvri so dusa cekam da dojde
avatar
maee
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 15
Age : 31
Локација : kavadarci
Поени : 19145
Registration date : 2008-06-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Lili on 13.08.08 13:55

mene mi e epten ranicko za vakvi komentari ali aj mi e merak da si pisuvam za nego(bebusot),pa...termin mi e na 20 mart 2009god.
avatar
Lili
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 953
Age : 35
Локација : veles
Расположение : ubavo..
Поени : 19338
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Eva Marija on 13.08.08 14:10

Mojot termin e 1septemvri.....

Eva Marija
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 151
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : top
Поени : 18990
Registration date : 2008-08-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Eva Marija on 13.08.08 14:25

Doktorot prvo 10 Septenvri mi kaza, ama vcera bash mi vika bebencevo napredno pa taka da ocekuvaj od 25 avgust do 1 septemvri.... Pa, kje vidime shto kje bide..... Strav me fakja....

Eva Marija
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 151
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : top
Поени : 18990
Registration date : 2008-08-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by pace on 13.08.08 21:09

24 februari 2009
avatar
pace
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 34
Локација : prilep
Поени : 19070
Registration date : 2008-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by sonja on 13.08.08 21:52

15.01.2009g
avatar
sonja
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 45
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : odlicno
Поени : 19333
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

термин на породување

Пишување by magi on 16.08.08 14:35

Мојот термин на породување е 28 август.
avatar
magi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1392
Age : 35
Локација : sekade po malku
Расположение : koga kako
Поени : 19043
Registration date : 2008-08-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Ben10 on 17.08.08 1:06

desi напиша:mene mi e do 27 Oktomvri, zensko
исто вака Very Happy 27 октомври - девојче
avatar
Ben10
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 131
Age : 44
Локација : Скопје
Поени : 18862
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

trudnici koi se vasite termini

Пишување by *angelce* on 18.09.08 13:23

:devojce:
mene ni e na 24 noemvri, edvaj cekame flower
avatar
*angelce*
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 22
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 18699
Registration date : 2008-09-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Kate77 on 20.09.08 14:36

25.11.2008
Но со можност за предвремено породување.
avatar
Kate77
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 101
Age : 41
Локација : Скопје
Поени : 18751
Registration date : 2008-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Ves on 23.09.08 17:54

Termin mi e 8 dekemvri ....))))[/img]

Ves
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1410
Age : 40
Локација : Насекаде по малку
Расположение : Многу гушкање!!!!!!!
Поени : 19562
Registration date : 2008-09-16

Вратете се на почетокот Go down

termin 05.10.2008

Пишување by Marija Balevska on 26.09.08 1:22

Terminot mi e na 05.10.2008, uste malku ostana
avatar
Marija Balevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 5
Age : 39
Локација : Кавадарци
Расположение : Позитивно
Поени : 18670
Registration date : 2008-09-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by biljanag on 27.09.08 13:32

08,04,2009
вчера така ми пиша во мајчината книшка
само здравје
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20637
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Ilince on 28.09.08 18:58

Mene mi e na 10 mart 2009 uste e rano.So Valentin mi bese 15 februari a se porodiv na 12
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19533
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Juni08_Andrea on 29.09.08 6:05

Juni08_Andrea напиша:2008 godina:

bibi -5 Oktomvri -masko,
Jadranka Davitkova -5 oktomvri,
Marija Balevska-5 Oktomvri,
Tina -6 Oktomvri -masko,
baby24 - 9 oktomvri -zensko,
desi- 27 Oktomvri -zensko
ben10-27 Oktomvri -zensko,

Okce -9 Noemvri -zensko,
Mama Bibi -14 Noemvri,
Viki -16 Noemvri,
*angelce*-24 Noemvri,
Dimovska Katerina-25 Noemvri,

Ves-8 Dekemvri,
Sanja_ -9 Dekemvri,
Maee-26 Dekemvri,
........
2009 godina:

Bu_Bi -2 Januar,
Betavitevit -7 Januar,
Sonja-15 Januar,
Sandra -19 januar,

Pace-24 Februar,

Ilince-10 Mart,
Lili-20 Mart,

Biljanag-8 April,
...................
strk strk strk
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20189
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Emi on 30.09.08 21:19

значи биби, Јадранка и Марија на 05
а после Окце и Васе опаааааааааа ќе има славење овдеееее
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21196
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by lola on 02.10.08 10:34

ајде и јас да се запишам - 25 Април.2009 (а сигурно ќе биде порано затоа што се две)...јас мислам дека ќе биде околу 1 Април
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 20236
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by OLGICA on 04.10.08 13:28

05-05-2009
avatar
OLGICA
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 100
Age : 35
Локација : bitola
Поени : 18905
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Maja on 13.10.08 12:58

27ми декември
avatar
Maja
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 487
Age : 39
Локација : Skopje
Поени : 19743
Registration date : 2008-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Juni08_Andrea on 16.10.08 3:57

Da im posakame sreka i :big hug: na:

desi- 27 Oktomvri -zensko
ben10-27 Oktomvri -zensko,

Okce -9 Noemvri -zensko,
Mama Bibi -14 Noemvri,
Viki -16 Noemvri,
*angelce*-24 Noemvri,
Dimovska Katerina-25 Noemvri,

Ves-8 Dekemvri,
Sanja_ -9 Dekemvri,
Maee-26 Dekemvri,
Maja-27 Dekemvri,
........
2009 godina:

Bu_Bi -2 Januar,
Betavitevit -7 Januar,
Sonja-15 Januar,
Sandra -19 januar,

Pace-24 Februar,

Ilince-10 Mart,
Lili-20 Mart,

Biljanag-8 April,
Lola-25 April-bliznacinja
Olgica-5 Maj......
Mnogu mnogu sreka i na site koi gi ocekuvaat dvete crticki krevet strk strk strk
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20189
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by lila_mk on 17.10.08 20:02

mojot termin e 24 april
avatar
lila_mk
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 787
Age : 40
Локација : skopje
Поени : 19016
Registration date : 2008-10-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by tanjaaa on 19.10.08 23:47

29 januar 2009
edvaj cekam
avatar
tanjaaa
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 625
Age : 31
Локација : skopje
Расположение : NAJSREKNA NA CEL SVET
Поени : 18839
Registration date : 2008-09-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by veki22 on 20.10.08 10:01

27 maj 2009
avatar
veki22
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 457
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 18867
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by temelkova irena on 21.10.08 15:06

13 11 2008:flower:

temelkova irena
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 17
Age : 41
Локација : skopje
Поени : 18847
Registration date : 2008-08-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Трудници, кои се вашите термини?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот