Родители и деца

Од каде сте?

Страна 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by ElenaJo on 18.12.08 12:18

Еве после неколку дена да изменам локација . Конечно се преселивме и го откажавме станот под кирија. Тешко ми паѓа за Скопје но што да се прави кога условите се едно а можностите друго. Сепак доаѓам на работа секој ден така да ми е полесно


ПС се вративме во Тетово hihi (блиску е )
avatar
ElenaJo
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 84
Age : 36
Локација : Тетово
Расположение : Super, rasteme :) ....
Поени : 16660
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by kinder on 18.12.08 16:17

Здраво на сите јас сум од делцево и живеам во скопје

kinder
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 11
Age : 31
Локација : delcevo
Поени : 16595
Registration date : 2008-12-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Anika on 23.12.08 15:42

Имаме ли некоја Беровчанка? Јас сум по потекло од таму, иначе родена во Скопје, живеам во центар, според мене најлошиот дел на градот! Нема кај да прошетам со бебушот, пред зграда само улици и коли!

Anika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1577
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : кисело весело
Поени : 17133
Registration date : 2008-12-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Pantera on 24.12.08 14:09

zdravo, jas sum od Struga, a ziveam vo Skopje. pozdrav so site
avatar
Pantera
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 9
Age : 30
Локација : Skopje
Поени : 16555
Registration date : 2008-12-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by biljann on 24.12.08 17:13

јас сум од Гостивар
avatar
biljann
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 30
Age : 32
Локација : Гостивар
Расположение : позитивно
Поени : 16575
Registration date : 2008-12-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by maci on 26.12.08 21:29

zdravo jas sum od gorce ako ima nekoj od vas od tamu neka mi pise
avatar
maci
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 359
Age : 31
Локација : mk
Расположение : super i se nadevame na podobro
Поени : 16856
Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Ivanova Biljana on 28.12.08 23:31

Zdravo na site ,jas sum radovisanka
avatar
Ivanova Biljana
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 16
Age : 31
Локација : Radovis
Расположение : fine
Поени : 16535
Registration date : 2008-12-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by BiljanaM on 02.01.09 23:59

Од Радовиш
avatar
BiljanaM
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 727
Age : 31
Локација : Radovis
Расположение : never better
Поени : 16933
Registration date : 2009-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Leona's mom on 08.01.09 21:55

Здраво!!
Јас сум од Скопје, населба Кисела Вода.
До овој форум дојдов случајно, барајќи причини и лекување на стомачни болки кај бебиња!
Имам ќеркичка денес прави 3 месеци, и се намачивме со стомачето

тука најдов екстра совети што многу ми помогнаа!
Не знам што ќе правев без сите вас!!!
Фала најмногу!
avatar
Leona's mom
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 78
Age : 35
Локација : skopje
Расположение : одлично!
Поени : 16663
Registration date : 2008-12-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by svetle s on 09.01.09 15:25

Skopje, G.Petrov
avatar
svetle s
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 240
Age : 38
Локација : skopje
Расположение : euforicno
Поени : 16685
Registration date : 2008-12-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by bibip on 14.01.09 12:07

od Skopje N.Lisice
avatar
bibip
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 297
Age : 33
Локација : под климата... :)
Расположение : весело!!!
Поени : 16655
Registration date : 2009-01-13

http://biba-dora.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by ana_jana on 15.01.09 14:41

od skopje- karpos1
avatar
ana_jana
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 56
Age : 33
Локација : скопје
Расположение : прекрасно
Поени : 16495
Registration date : 2009-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by KAJA on 22.01.09 15:25

jas sum skopjanka od skopje Smile
avatar
KAJA
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 224
Age : 35
Локација : skopje
Поени : 17297
Registration date : 2008-08-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Eli22 on 22.01.09 19:56

Jas sum od Bitola, se vikam Eli i imam 19 godini uste nekoj den i sakam da vi posakam zdravo i dobro ve najdov na site .
avatar
Eli22
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 9
Age : 27
Локација : bitola
Поени : 16425
Registration date : 2009-01-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by lidija29 on 22.01.09 20:01

Zdravo na site jas sum od Prilep. Od pred izvesen period se druzam so site vas i mi e mnogu milo
avatar
lidija29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 440
Age : 38
Локација : Prilep
Расположение : ок
Поени : 16576
Registration date : 2009-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Simona's mom on 22.01.09 20:59

Јас сум од Битола а живеам во Скопје
avatar
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 39
Локација : Skopje
Поени : 17288
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by mama i nikola on 24.01.09 12:39

zdravo!
jas sum magdalena od tetovo! sega slucajno vlegov i se iznenadis kolku korisni muabeti si pravite:))))
sin mi Nikoal ila 1god i 1 mesec roden e na sv,Nikola i e mnogu nemiren:))))
avatar
mama i nikola
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 34
Age : 35
Локација : doma:0
Расположение : :)
Поени : 16401
Registration date : 2009-01-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Maci*** on 24.01.09 15:32

Zdravo jas sum od Bitola i naskoro ke bidam mamicka edvaj cekam a sum mnogu srekna sto go najdov ovoj sajt so korisni informacii koi mnogu mi pomagaat a se nadevam i ponatamu i drustvoto e SUPER Pozdrav!!!

Lilypie Expecting a baby Ticker
avatar
Maci***
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 56
Age : 32
Локација : Bitola
Расположение : sega odlicnoo
Поени : 16575
Registration date : 2008-12-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Cece Miloskovska on 24.01.09 15:40

jas sum od Skopje, ziveam vo Cento, i moeto since se vika Nikola i ima 9 ipol meseci i isto taka e mnogu nemiren.Sigurno do imeto e...ha...ha...ha
avatar
Cece Miloskovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 61
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : ekstra
Поени : 16825
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by juli i nina on 24.01.09 16:14

zdravo jas sum od porobistip flower
avatar
juli i nina
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 15
Age : 31
Локација : probistip
Расположение : zavisi kako koga
Поени : 16435
Registration date : 2009-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by lidija29 on 24.01.09 16:46

Zdravo jas ziveam vo Prilep
avatar
lidija29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 440
Age : 38
Локација : Prilep
Расположение : ок
Поени : 16576
Registration date : 2009-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by nina 85 on 24.01.09 20:15

zdravo na site jas sum od prilep
avatar
nina 85
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 137
Age : 32
Локација : tuka nekade
Расположение : dosadno mi e
Поени : 16436
Registration date : 2009-01-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by LoL on 25.01.09 3:15

zdravo ja sum od Skopje -Dracevo
pozz
super e forumov

LoL
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 18
Age : 33
Локација : nekade daleku
Поени : 16408
Registration date : 2009-01-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by lidija29 on 26.01.09 20:39

Prilep
avatar
lidija29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 440
Age : 38
Локација : Prilep
Расположение : ок
Поени : 16576
Registration date : 2009-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by ljuba27 on 30.01.09 22:38

jas sum od veles

ljuba27
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 12
Age : 36
Локација : veles
Поени : 16380
Registration date : 2009-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот