Родители и деца

Од каде сте?

Страна 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by PaceStojanovska on 27.11.08 16:03

Od Prilep flower
avatar
PaceStojanovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 43
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : super:)
Поени : 17609
Registration date : 2008-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by naivnna on 28.11.08 20:49

od skopje sum ziveam vo naselba k4 na ulica VIC
avatar
naivnna
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 433
Age : 35
Локација : skopje
Расположение : taka-taka
Поени : 17734
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by elena5 on 01.12.08 12:19

Od Skopje-Kozle.
avatar
elena5
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 13
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 17585
Registration date : 2008-12-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Bjork on 02.12.08 15:34

Zdravo, jas sum od Delcevo, a ziveam vo Skopje
avatar
Bjork
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 6
Age : 37
Локација : Skopje
Поени : 17625
Registration date : 2008-11-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by ANDREA on 02.12.08 17:34

zdravo jas sum od tetovo momentalno zhiveam vo dusseldorf , germanija

ANDREA
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 28
Локација : DUSSELDORF
Поени : 17580
Registration date : 2008-12-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Arnaudova Milena on 03.12.08 15:38

Zdravo na site!Jas sum od Skopje.
avatar
Arnaudova Milena
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 113
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 17642
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by danielaval on 03.12.08 23:53

Јас сум од гевгелија мажена сум во валандово.
avatar
danielaval
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 369
Age : 34
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 17759
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by jana_aerodrom on 03.12.08 23:58

helllo jas sum od sk
avatar
jana_aerodrom
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 109
Age : 36
Локација : skopje
Расположение : sekogas pozitivna
Поени : 17603
Registration date : 2008-11-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by ElenaJo on 04.12.08 11:16

Здраво на сите, јас сум нов член и доаѓам од Автокоманда, Скопје
avatar
ElenaJo
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 84
Age : 37
Локација : Тетово
Расположение : Super, rasteme :) ....
Поени : 17575
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by slatka87 on 04.12.08 11:24

jas sum od Bogdanci.
avatar
slatka87
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 107
Age : 31
Локација : Macedonia
Расположение : dobro
Поени : 17786
Registration date : 2008-10-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Anjuska08 on 05.12.08 0:50

Јас сум од Скопје, а живеам во Козле.
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 17790
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by elence5 on 05.12.08 0:59

I jas sum od Skopje i ziveam vo kozle.

elence5
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 5
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 17570
Registration date : 2008-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by tanjus on 08.12.08 1:24

zdravo na site! se vikam tanja i ziveam vo zdanec.

tanjus
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 14
Age : 43
Локација : skopje
Расположение : srekna
Поени : 17565
Registration date : 2008-12-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by elench on 09.12.08 23:38

Јас сум од Кавадарци, ама со мм живееме во Скопје, нас Ново Лисиче.
avatar
elench
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 26
Age : 38
Локација : Skopje
Поени : 17758
Registration date : 2008-10-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by JaNiTa on 10.12.08 20:56

Skopje Karpos 3 Smile
avatar
JaNiTa
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 37
Локација : skopje
Поени : 17894
Registration date : 2008-12-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by babypiggy on 12.12.08 10:15

Od kapistec,momentalno vo anglija so namera da se vratime vo mk drugata godina.
avatar
babypiggy
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 12
Age : 38
Локација : doma
Расположение : odlicno
Поени : 17560
Registration date : 2008-12-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Lottie on 12.12.08 13:10

и јас Капиштец.

babypiggy, ако не е тајна, зашто се вракате пак тука? не е убаво таму?
avatar
Lottie
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 18
Age : 47
Локација : Skopje
Поени : 17545
Registration date : 2008-12-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by nafi on 12.12.08 22:52

Скопје,Влае
avatar
nafi
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 180
Age : 42
Локација : skopje
Поени : 17617
Registration date : 2008-12-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Damjana on 12.12.08 22:52

Kapistec
avatar
Damjana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1409
Age : 46
Локација : tuka sum...
Расположение : haos
Поени : 18359
Registration date : 2008-12-07

http://fotki.com/damjana

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by taci on 12.12.08 22:54

A jas sum od Petrovec-R'zanicino
avatar
taci
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 589
Age : 39
Локација : во близнина на Скопје
Расположение : Супеееееееееееер:))
Поени : 17670
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Здраво на сите

Пишување by v.violeta on 13.12.08 15:14

ЗДРАВО. Нова сум на форумов,веќе 2-3 дена и навистина ќе ми биде мило да Ве запознаам сите вас. По потекло сум од Делчево. :kis heart:
avatar
v.violeta
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 46
Age : 36
Локација : doma so Zlatko
Расположение : екстра
Поени : 17539
Registration date : 2008-12-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by snezanab.f on 13.12.08 15:17

Од Струмица, а живеам во Скопје, Кисела Вода
avatar
snezanab.f
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 17
Age : 39
Локација : skopje
Поени : 17615
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Balto on 13.12.08 23:35

тата од Охрид
avatar
Balto
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 4
Age : 43
Локација : Ohrid
Поени : 17525
Registration date : 2008-12-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Elsa on 15.12.08 9:58

Од Скопје, Маџар маало. Чекаме да се урбанизира па да ни дадат станови. ;-)
avatar
Elsa
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 72
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : кога како :)
Поени : 17604
Registration date : 2008-11-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Paraskeva on 15.12.08 15:23

Од Скопје сум, моментално во Ново Лисиче...а за некој месец во Центар flower
Форумов е супер и често си го посетувам и читкам, баш ми помага.

Поздрав

Paraskeva
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 38
Локација : Skopje
Поени : 17519
Registration date : 2008-12-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот