Родители и деца

Од каде сте?

Страна 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by bordan on 20.06.09 13:50

jas sum od kriva palanka i tuka sum mazena na 15min od moeto prvo domce hihi
avatar
bordan
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 306
Age : 39
Локација : kr.palanka
Расположение : doma nemozes da ne najdes..setamee
Поени : 17350
Registration date : 2008-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by srculence on 21.06.09 11:21

Zdravo na site!

Jas sum od Kumanovo no ziveam vo Belgija od neodamna.
avatar
srculence
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 73
Age : 40
Локација : Belgija
Расположение : na koja strana veterot duvka...
Поени : 15757
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by CeceM on 23.06.09 20:12

Здраво на сите јас сум од скопје нас.Лисиче се надевам на убава дружба на форумов Smile[/url]
avatar
CeceM
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 12
Age : 32
Локација : Домче :)
Расположение : :)
Поени : 15725
Registration date : 2009-06-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Cvetce on 27.06.09 12:33

Jas sum od Strumica ama sum mazena vo Bitola i ziveam vo Bitola

Cvetce
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 52
Age : 35
Локација : Strumica
Поени : 15839
Registration date : 2009-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by katica on 27.06.09 14:24

Zdravo na site jas sum od Berovo potocno od s.Rusinovo golem pozdrav do site koi se na ovoj sajt
Lilypie - Personal pictureLilypie
avatar
katica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 88
Age : 35
Локација : berovo
Поени : 15744
Registration date : 2009-06-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Marija_prilep on 28.06.09 19:35

Zzdravo do site jas sum od prilep POZDRAV

Marija_prilep
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 22
Age : 53
Локација : roditeliideca.bbgraf.com
Поени : 15652
Registration date : 2009-06-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by delfinka on 29.06.09 0:06

ima li nekoja od nas.micurin ili skopjanka?
avatar
delfinka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 29
Локација : bitola
Поени : 17406
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by monabombona on 03.07.09 14:03

Здраво. Јас сум од Скопје населба Кисела Вода. Мојата Мона има 2 и пол години и многу често сме во паркчето до Дуња.
avatar
monabombona
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 354
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : nasmeana, sakam koga ne e toplo
Поени : 15860
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by viktorija26 on 10.07.09 17:02

zdravo jas sum viktorija od veles flower
avatar
viktorija26
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 34
Локација : veles
Поени : 15569
Registration date : 2009-07-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by saska matevska on 12.07.09 2:11

jas sum od skopje i ziveam vo naselba dame gruev

saska matevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 15567
Registration date : 2009-07-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by silvana10 on 13.07.09 16:07

zdravo.jas sum od skopje-d.lisice

silvana10
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 41
Локација : skopje
Поени : 15646
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by NONE-BT on 15.07.09 10:32

jas sum od Bitola babam Bitola, tamu se zivot zivee, tamu se jade i pie
avatar
NONE-BT
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 230
Age : 36
Локација : tuka negde
Расположение : superiska
Поени : 15879
Registration date : 2009-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by emilija nestorova on 15.07.09 10:34

jas sum od Ve
avatar
emilija nestorova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 628
Age : 37
Локација : Veles
Поени : 17285
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by beti.liz on 15.07.09 10:52

Nikogas ne sum napisala od Skopje n.Lisice
avatar
beti.liz
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 843
Age : 42
Локација : Skopje
Расположение : se trudam da e ok
Поени : 16341
Registration date : 2009-05-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by delfin76 on 15.07.09 11:13

beti.liz напиша:Nikogas ne sum napisala od Skopje n.Lisice

jas sum od G.Lisice, a beti.liz ova ti znaci Naselba Lisice ili Novo Lisice??
ako si od novo lisice moze te znam zasto do lani ziveev tamu
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 17520
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by SOS on 16.07.09 13:13

Zdravo jas sum doselenik vo Skopje
avatar
SOS
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 6
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : ok da se rece
Поени : 15548
Registration date : 2009-07-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by mamaina marija on 21.07.09 15:01

jas sum od Prilep
avatar
mamaina marija
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 31
Age : 35
Локација : prilep
Поени : 15941
Registration date : 2009-05-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by gordanabileska@yahoo.com on 22.07.09 1:31

jas sum od kicevo, no ziveam vo skopje

gordanabileska@yahoo.com
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 4
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 15514
Registration date : 2009-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Tanja_Koko on 23.07.09 12:58

jas sum od Veles Smile .... ima li nekoj od Veles ?
avatar
Tanja_Koko
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 35
Локација : Veles
Поени : 15503
Registration date : 2009-07-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by beti.liz on 23.07.09 13:02

delfin76 напиша:
beti.liz напиша:Nikogas ne sum napisala od Skopje n.Lisice

jas sum od G.Lisice, a beti.liz ova ti znaci Naselba Lisice ili Novo Lisice??
ako si od novo lisice moze te znam zasto do lani ziveev tamu
ne sum odgovorila od novo Lisice
avatar
beti.liz
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 843
Age : 42
Локација : Skopje
Расположение : se trudam da e ok
Поени : 16341
Registration date : 2009-05-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by butterfly on 23.07.09 13:28

Како може да нема некој од Велес Very Happy Не има неколку Very Happy
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 33
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 16533
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by mimce on 24.07.09 16:13

мажена во хиподром

mimce
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 36
Age : 36
Локација : makedonija
Поени : 15608
Registration date : 2009-07-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by tanjasofija on 24.07.09 16:22

jasma напиша:e site ve procitav ama od kaj mene nema nikoj.Jas sum od M.Kamenica ovde i ziveam. sigurno mnogumina od vas se prasuvaat kade e toa ? vo Makedonija e Smile))pomegu Kocani i Delcevo.Pozdrav za site
Jasma i jas sum od M.Kamenica ama sum mazena vo Delcevo.

tanjasofija
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 88
Age : 34
Локација : makedonija
Расположение : promenlivo
Поени : 16289
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Sneky on 24.07.09 22:14

Zdravo na site, jas sum od Skopje...Kozle, pozdrav do site !!!!
avatar
Sneky
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 7
Age : 34
Локација : Skopje
Поени : 15588
Registration date : 2009-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by twins_ on 24.07.09 22:31

Здраво , еве јас сум од Битола. Поздрав!!!!!![/img]
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 41
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 15843
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот