Родители и деца

Од каде сте?

Страна 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Od kade ste

Пишување by fibimk on 28.02.09 22:25

Jas sum od Ohrid.
avatar
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 18444
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Sestricka on 06.03.09 20:19

Јас сум и девојче и мажена во Железара, Скопје. Нема мрдање
avatar
Sestricka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 229
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Полетно пролетно
Поени : 17336
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by lidija29 on 06.03.09 20:30

od Bitola no mazena vo Prilep
avatar
lidija29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 440
Age : 39
Локација : Prilep
Расположение : ок
Поени : 17491
Registration date : 2009-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by BiljanaM on 06.03.09 20:31

од Радовиш
avatar
BiljanaM
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 727
Age : 31
Локација : Radovis
Расположение : never better
Поени : 17848
Registration date : 2009-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by mirecv on 06.03.09 20:33

Од Битола
avatar
mirecv
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1212
Age : 40
Локација : doma
Расположение : Одлично
Поени : 18834
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by marija* on 06.03.09 20:37

od bitola ziveam vo sk
avatar
marija*
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 235
Age : 37
Локација : skopje*
Расположение : dobro
Поени : 17326
Registration date : 2009-03-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by KATIC on 07.03.09 12:39

od prilep sum
avatar
KATIC
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1434
Age : 35
Локација : Domicka
Расположение : vo iscekuvaje.... za laparoskopija
Поени : 18294
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Isidora on 08.03.09 21:48

Skopje,Gorce

Isidora
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : ok
Поени : 17116
Registration date : 2009-03-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Nine on 08.03.09 22:18

Jas sum od ohrid
avatar
Nine
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 253
Age : 32
Локација : Ohrid
Расположение : Imame dve zapcina a drugi dve ni rastat :-)
Поени : 17571
Registration date : 2009-01-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by mama-vit:) on 09.03.09 2:37

tetovo

mama-vit:)
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 7
Age : 29
Локација : tetovo
Расположение : dobro
Поени : 17098
Registration date : 2009-03-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by sweety on 10.03.09 18:01

Jas sum od Radovis, a mazena sum i ziveam vo Ohrid. Pozdrav do site
avatar
sweety
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 45
Age : 33
Локација : Makedonija
Расположение : srekna, srekna, srekna
Поени : 17110
Registration date : 2009-03-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by maja risteska on 10.03.09 20:10

jas sum nova i sum od petrovec-rzanicino inaku mazena volkovo-skopje

maja risteska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 13
Age : 38
Локација : skopje
Расположение : V E S E L O I nasmejano
Поени : 17113
Registration date : 2009-03-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by anicka on 11.03.09 1:22

jupiii ne sum bila samo jas radovisanka
inaku od Radovis sum Smile
avatar
anicka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 39
Age : 32
Локација : MKD
Поени : 17239
Registration date : 2009-02-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Diana on 11.03.09 16:59

Од Битола

avatar
Diana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 691
Age : 33
Локација : Bitola
Расположение : Замрзнато...
Поени : 17748
Registration date : 2009-02-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Мирјана on 13.03.09 2:01

Јас сум од Ресен. Голем поздрав до сите членови на овој форум. Супер е :big hug:


Последната промена е направена од Мирјана на 13.03.09 2:09. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Мирјана
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 7
Age : 38
Локација : Ресен
Поени : 17086
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by BiljanaM on 13.03.09 2:05

од Радовиш
avatar
BiljanaM
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 727
Age : 31
Локација : Radovis
Расположение : never better
Поени : 17848
Registration date : 2009-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by gaspic on 14.03.09 1:52

skopje radisani
avatar
gaspic
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 15
Age : 37
Локација : skopje mk
Поени : 17090
Registration date : 2009-03-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by dianan on 14.03.09 22:15

jas sum od bitola
avatar
dianan
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 239
Age : 29
Локација : bitola
Расположение : trudnicko
Поени : 17327
Registration date : 2009-03-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by мама Ивана on 15.03.09 17:43

Јас сум од Скопје, Ново Лисиче

мама Ивана
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 35
Локација : Скопје
Поени : 17065
Registration date : 2009-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Iva Jovanovska on 17.03.09 23:52

Здраво јас сум од Скопје flower
avatar
Iva Jovanovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 20
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : Happy :)))))))
Поени : 17076
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 18.03.09 0:09

:finger: i jas sum ponova na forumov,od skopje
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 46
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 19759
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Eva Marija on 18.03.09 0:10

И јас сум од Скопје, Центар

Eva Marija
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 151
Age : 38
Локација : skopje
Расположение : top
Поени : 18245
Registration date : 2008-08-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 18.03.09 0:12

Eva Marija напиша:И јас сум од Скопје, Центар

I jas od centar,gradski zid flower
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 46
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 19759
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by DanielaAleksandar on 18.03.09 6:25

здраво ја сум од Велес
avatar
DanielaAleksandar
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 32
Локација : Veles
Расположение : zaljubena
Поени : 17052
Registration date : 2009-03-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by draganaskopje on 18.03.09 13:27

Јас сум од Скопје од Аеродром Smile
avatar
draganaskopje
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 175
Age : 32
Локација : Skopje
Поени : 17248
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Од каде сте?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот