Родители и деца

Какви прдли сте?-Тест

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Какви прдли сте?-Тест

Пишување by eli on 09.05.08 23:36

Женски ај да се насмееме малку да видиме какви прдли смеEmbarassed
еве го линкот:
http://www.whatfart.com/en/

еве јас прва слушајте hihi

http://www.whatfart.com/en/c/?v%5B%5D=Eli%26%231089%3B%26%231072%3B%26%231074%3B%26%231077%3B%26%231090%3B%26%231072%3B&v%5B%5D=%26%231074%3B%26%231091%3B%26%231082%3B%26%231072%3B%26%231085%3B%26%231086%3B%26%231072%3B%26%231074%3B%26%231072%3B&Submit=Find+Out%21


Последната промена е направена од eli на 10.05.08 0:24. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by Emi on 10.05.08 0:18

јас сум бобмба хихихихихахаххаххахохооохоххоохох
:bravo:
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21196
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by eli on 10.05.08 0:22

Еми па стави го линкот да чуеме Very Happy
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by Emi on 10.05.08 0:22

Сите ќе се разбегате не не не го ставам хахахааххахахахааха
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21196
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by eli on 10.05.08 0:25

Хахаха а мојот го слушна?? сладок hihi
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by Emi on 10.05.08 0:27

аха бас сладок хиххиххахахахаххихихохихоихохио
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21196
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by Juni08_Andrea on 10.05.08 4:22

emi stram te bilo hihi
http://www.whatfart.com/en/c/?v%5B%5D=vesna&v%5B%5D=stepanovska&Submit=Find+Out%21
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20189
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by eli on 10.05.08 18:40

hihi Jуни па ти си била харли леле ме изнасмеа зар и некој тоа така го прави hahahaha
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by ivi on 11.05.08 14:46

http://www.whatfart.com/en/c/?v%5B%5D=ivana&v%5B%5D=gurcinovska&Submit=Find+Out%21

leleeeeeeee sto mi ispadna na mene hahahaha eve za da se posmeete malku i vie
avatar
ivi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 664
Age : 31
Локација : Skopje
Расположение : odlicnooooooooooooooo
Поени : 19385
Registration date : 2008-05-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by ivi on 11.05.08 14:48

Lele Eli i tvoevo e mnogu jako hihi
avatar
ivi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 664
Age : 31
Локација : Skopje
Расположение : odlicnooooooooooooooo
Поени : 19385
Registration date : 2008-05-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by eli on 11.05.08 14:50

И твоево е јако некако слични ни се hihi
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by rich_bitch1 on 11.05.08 15:08

http://www.whatfart.com/en/c/?v%5B%5D=irena&v%5B%5D=isakoska&Submit=Find+Out%21

јао моето нај мелодично
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20453
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by ivi on 11.05.08 15:16

Lele Irena bas ti e melodicno,a i boite kakvi se hihi
avatar
ivi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 664
Age : 31
Локација : Skopje
Расположение : odlicnooooooooooooooo
Поени : 19385
Registration date : 2008-05-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by eli on 11.05.08 15:20

hihi ме изнасмеа РБ ова твоево ептен мелодично! hihi
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by rich_bitch1 on 11.05.08 15:26

абе остај јас сум мултиалент
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20453
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by Daki on 11.10.08 23:56

http://www.whatfart.com/en/c/?v%5B%5D=Daniela&v%5B%5D=Daniela&Submit=Find+Out%21 hihi hihi hihi
Ama se iznasmeaaav 🇾🇪
avatar
Daki
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 547
Age : 35
Локација : Skopje
Поени : 18885
Registration date : 2008-08-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by bibe85 on 22.10.08 16:56

http://www.whatfart.com/en/c/?v%5B%5D=Biljana&v%5B%5D=Kitanoska&Submit=Find+Out%21 hihi
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18921
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by danielaval on 24.11.08 0:45

Ne bas koj znae sto ama mislam deka e pristojno za edna dama eve cujte http://www.watfart.com/en/c/?V%5B%5D=Dani%37%76%21%05%18%20%09%=Find+Out%21
avatar
danielaval
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 369
Age : 35
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 18504
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by Misticia on 24.11.08 1:01

http://www.whatfart.com/en/c/?v[]=%26%231073%3B%26%231080%3B%26%231083%3B%26%231112%3B%26%231072%3B%26%231085%3B%26%231072%3B+&v[]=%26%231087%3B%26%231077%3B%26%231090%3B%26%231088%3B%26%231091%3B%26%231096%3B%26%231077%3B%26%231074%3B%26%231089%3B%26%231082%3B%26%231072%3B&Submit=Find+Out!

lift one leg na kirilica

http://www.whatfart.com/en/c/?v[]=biljana&v[]=petrushevska&Submit=Find+Out!
harley na latinica
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19233
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by macush88 on 15.12.08 14:01

http://www.whatfart.com/en/c/?v%5B%5D=Marija&v%5B%5D=Cvetkovska&Submit=Find+Out%21
jas sum muzikalna hahaha
avatar
macush88
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 309
Age : 30
Локација : Bitola
Расположение : 5ка
Поени : 18828
Registration date : 2008-08-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by marina_m on 15.12.08 14:18

http://www.whatfart.com/en/c/?v%5B%5D=marina&v%5B%5D=d&Submit=Find+Out%21
lele moeto e najjako
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18944
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by naivnna on 20.12.08 22:49

hahahha BOMBA
avatar
naivnna
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 433
Age : 35
Локација : skopje
Расположение : taka-taka
Поени : 18479
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by BiljanaM on 05.01.09 20:31

I moeto e melodicno hehe
avatar
BiljanaM
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 727
Age : 32
Локација : Radovis
Расположение : never better
Поени : 18593
Registration date : 2009-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by Anjuska08 on 06.01.09 0:39

Poison gas...hahahaha
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 18535
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by nikolina008 on 09.01.09 11:40

http://www.whatfart.com/en/c/?v%5B%5D=Nikolina&v%5B%5D=Sterjova&Submit=Find+Out%21

Eve kakva prdla sum jas hihi hihi
avatar
nikolina008
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 310
Age : 34
Локација : nekade
Расположение : podobro
Поени : 18745
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви прдли сте?-Тест

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот