Родители и деца

Пред да пишете нешто во „Музика“ ...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Пред да пишете нешто во „Музика“ ...

Пишување by Rocka on 27.09.09 23:34

..... внимавајте што каде ќе пишете.

За секој вид музика има по некоја тема, ако нема, отворете нова.

Знаши, внимавајте што каде ставате, за да има некаков ред.Ако темата е ВИДЕО + ТЕКСТ, тогаш потрудете се да го најдете текстот.


СТАВАЊЕ ЛИНКОВИ И ВИДЕА

Научете се ставате видеа, сето тоа е многу лесно и убаво објаснето.
Ако толку многу не ве бива, ставете само линк и ОБАВЕЗНО името на
песната и групата. Ги пишува, треба само да ги изкопирате и пастирате.

Сите “голи“ линкови , ќе ги бришам.Препорачај музика


Е тема за препораки на албуми, групи и пеачи, НЕ Е тема за поставуавање на хитчиња или песнички.
За тоа имате, Хит на Денот, Моментално слушам и сл ...
Ако правите препорака, дадете коментар и објаснување за тоа што го препорачувате.
Ако ви се допаѓа препорачаното, кажете, форумирајте....
толку, сега за сега Smile
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 47
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 18182
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот