Родители и деца

Каква боја треба да ви се очите?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by eli on 09.05.08 16:48Your Eyes Should Be BrownYour eyes reflect: Depth and wisdomWhat's hidden behind your eyes: A tender heart
What Color Should Your Eyes Be?


Последната промена е направена од eli на 09.05.08 16:50. Мислењето е променето 1 пати
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by eli on 09.05.08 16:49

Јас имам кафени очи Very Happy
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by STAR * on 09.05.08 16:53

Your Eyes Should Be Violet
Your eyes reflect: Mystery and allure

What's hidden behind your eyes: A quiet passion
А јас имам зелени .
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by eli on 09.05.08 16:56

hihi епа требало да ти бидат виолетови Very Happy
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by STAR * on 09.05.08 16:57

Ќе си купам леќи во тој случај Smile
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by eli on 09.05.08 16:59

Хаха немој прекрасни ти се очите најискрено!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19764
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by STAR * on 09.05.08 17:02

Фала Ели :big hug:
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by lola on 09.05.08 20:00Your Eyes Should Be VioletYour eyes reflect: Mystery and allureWhat's hidden behind your eyes: A quiet passion
What Color Should Your Eyes Be?hahahaha a jas imam kafeavi
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 20236
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by Emi on 09.05.08 20:38
Your Eyes Should Be BrownYour eyes reflect: Depth and wisdomWhat's hidden behind your eyes: A tender heart


Milena ima temno kafeni oci, a moite se svetlo kafeni so zelen sjaj hahahahahhaha
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21196
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by iki on 12.05.08 21:14

Your Eyes Should Be Violet
Your eyes reflect: Mystery and allure

What's hidden behind your eyes: A quiet passion
avatar
iki
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 169
Age : 38
Локација : Makedonija
Расположение : Tazna
Поени : 20065
Registration date : 2007-12-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by moja Ina on 12.05.08 21:35

Your Eyes Should Be Hazel
Your eyes reflect: Intellect and sensuality

What's hidden behind your eyes: Subtle manipulation
avatar
moja Ina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 617
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 19734
Registration date : 2008-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by Nene on 07.06.08 1:30

Your Eyes Should Be Brown
Your eyes reflect: Depth and wisdom

What's hidden behind your eyes: A tender heart
avatar
Nene
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 430
Age : 31
Локација : Daleku od doma
Расположение : Odlicno
Поени : 19337
Registration date : 2008-05-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by mamicka211 on 07.06.08 14:23

Your Eyes Should Be Green
Your eyes reflect: Striking attractiveness and danger

What's hidden behind your eyes: A vivid inner world
а јас навистина имам зелени очи

mamicka211
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 559
Age : 34
Локација : makedonija
Расположение : радосно
Поени : 19340
Registration date : 2008-05-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by obicna on 20.07.08 4:47

Your Eyes Should Be Violet
Your eyes reflect: Mystery and allure
What's hidden behind your eyes: A quiet passion


Aiiiii, a ja ne se gledam ni najmalce misticna... Smile
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20774
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by aneta on 20.07.08 5:35

Jas imav kako pomala plavi oci i vo puberteot mi se smenuvaa poleka i sega imam ZELENI.I sakam decata da imaat kako moite oci a da rastat visoki kako tatko mu.
avatar
aneta
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 128
Age : 34
Локација : na edno mesto so moeto srcence
Расположение : so vas e super
Поени : 18995
Registration date : 2008-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by Irena Trajkovska on 20.07.08 11:19

Јас сум природна плавуша со плави очи.Се надевам дека децата од мене ќе ја наследат бојата на очите
avatar
Irena Trajkovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 40
Локација : Цврсто на земја
Расположение : Супер
Поени : 19156
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by Lili on 20.07.08 12:13

Your eyes reflect: Intellect and sensuality

What's hidden behind your eyes: Subtle manipulation
Kako mala sum imala zelenkasto sivi a sega mi se kafeno zeleni
avatar
Lili
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 953
Age : 35
Локација : veles
Расположение : ubavo..
Поени : 19338
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by vedrana on 21.07.08 15:34

Your Eyes Should Be Brown

Your eyes reflect: Depth and wisdom

What's hidden behind your eyes: A tender heart


Mene ne mi ispadna tocno :zdodevno:
avatar
vedrana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 585
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Feelings change - memories don’t., but we belive in God
Поени : 19693
Registration date : 2008-03-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by Freya on 21.07.08 15:41

Your Eyes Should Be Gray
Your eyes reflect: Intensity and drive

What's hidden behind your eyes: A sensitive soul
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 19320
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by baby24 on 12.08.08 2:36

Your Eyes Should Be Brown
Your eyes reflect: Depth and wisdom

What's hidden behind your eyes: A tender heart
Steta jas imam plavi oci i iskreno kafeavi i ne obozavam da imam.
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19243
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by Emilija on 12.08.08 9:39

Your Eyes Should Be Violet
Your eyes reflect: Mystery and allure

What's hidden behind your eyes: A quiet passion

Ниту леќи нема да ми ја доловат оваа боја hihi
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19839
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by beti 24 on 12.08.08 10:02

Your Eyes Should Be Gray
Your eyes reflect: Intensity and drive

What's hidden behind your eyes: A sensitive soul
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19178
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by pace on 15.08.08 14:31

jas imam kafeni oci
avatar
pace
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 34
Локација : prilep
Поени : 19070
Registration date : 2008-07-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by veki22 on 29.08.08 3:27

i tuka zeleni i po priroda zeleni ova tocno e
avatar
veki22
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 457
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 18867
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква боја треба да ви се очите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот