Родители и деца

Бела ноќ 2009

Go down

Бела ноќ 2009

Пишување by Rocka on 25.09.09 0:17

Kade sve ke akate vo ovaa prekrasna nokj ?

Celosna programa
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19822
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by EckaGj on 25.09.09 0:53

Роцка фала за исцрпните информации
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17549
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by wisna on 25.09.09 0:55

До сабота има време за размислување Smile јас веројатно.. некаде, ама дома не останувам за бела ноќ Very Happy
avatar
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 19892
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by Rocka on 25.09.09 1:09

Jas sakam na ploshtad, so kjerkami sekako, da bo gledame baletot, do kaj 23, polsle kade ... ne se znae ))))
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19822
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by wisna on 25.09.09 1:15

Веројатно ќе скубнам ја на школка
avatar
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 19892
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by Rocka on 25.09.09 1:18

Sto kje prais tamu?

ti kje pees ?


hihi
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19822
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by wisna on 25.09.09 1:23

Пффф, па ја преубаво пеам...
avatar
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 19892
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by EckaGj on 25.09.09 1:23

Тогаш сите на школка
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17549
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by wisna on 25.09.09 1:25

Ќе ми аплаудирате? или ќе ме гаѓате со ... камења за да заќутам
avatar
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 19892
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by EckaGj on 25.09.09 1:26

Само .Ќе не карат да одиме на чет
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17549
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by Rocka on 25.09.09 1:28

Ne ve karam, takva e temata Smile


Gore e programata, koj sto mu treba kje vidi, ostanatoto e da se zezame malku Smile
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19822
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by wisna on 25.09.09 1:29

Хахаха... ќе се праи нешто у сабота.. само каде иде екипа - таму и јас
avatar
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 19892
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by EckaGj on 27.09.09 13:08

Малку на плоштад,малку на школка,па во Маракана.
Топ.
Ама Висла не пееше на школка :hmm
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17549
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by Rocka on 27.09.09 13:24

EckaGj напиша:Малку на плоштад,малку на школка...... pa doma Very Happy

Zeznavme rabota, ja ponesovme i Marija na shkolka i moravme da si odime porano Smile
btw, na shkolka bese super, a Grkot na ploshtad nikoj ne go fermashe
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19822
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бела ноќ 2009

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот