Родители и деца

Чир на дојка!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Чир на дојка!

Пишување by biljanag on 20.09.09 19:12

малку чудно ама и тоа го имало
на тетка ми и се појавило нешто тврдо на градата пред неколку месеци ама занемарила и сега и се зголемило и отишла и мислејки на најлошото и рекле чир
и дале лекови и маст
дали знаете за вакво нешто?
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 38
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 18692
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чир на дојка!

Пишување by suzi_miet on 28.09.09 19:48

Pa mora da mu stava zajacki loj da se zalepi i da stoi cela nok pa da se smeni drug pa cel den i taka, mora da izvlece gnojot.Toa e proveren lek.
A nisto ne e cudno cir izleguva bilo kade.
Jas imav odamna na vegjata i so ovoj lek mi pomina.
avatar
suzi_miet
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 37
Age : 57
Локација : Kumanovo
Расположение : Dobro
Поени : 15114
Registration date : 2009-08-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чир на дојка!

Пишување by sanja_ on 28.09.09 23:54

lele kolku mi e strav od ovaa rabota gradite me bolat mnogu na ednata imam grutcinja pomali a na drugata cela mi e tvrda i pogolemi grutki ,bev kaj maticniot ginekolog mi rece deka mozno e da e hormonski ama za posigurno mi dade upat za mamografija i me zakazaa duri za vo sreda..celata sum vo panika :((
avatar
sanja_
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Age : 28
Локација : Bitola
Поени : 17448
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чир на дојка!

Пишување by Vesnicka on 29.09.09 0:19

Sanja od laktacijata ti e Ne panici ne se sekiraj.Ke se sredi ke vidis.
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 33
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 17277
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чир на дојка!

Пишување by sanja_ on 29.09.09 0:45

vesnicka ne ja dojam veke 9 meseci a me boli isto kako koga dobiv mastitis
avatar
sanja_
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Age : 28
Локација : Bitola
Поени : 17448
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чир на дојка!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот