Родители и деца

продавам црвена ровус од топшоп

Go down

продавам црвена ровус од топшоп

Пишување by biljanag on 13.09.09 17:03

во исто време и јас и мајка ми си купивме и она има плава јас црвена она многу ја користеше а јас неполн месец оваа бабава не се разбира па кога ке ја видеше црна водата мислеше дека го кубам тепихот и така си стои во регал
е сега моите си купија на цептер исто на вода со филтри ама старата ми ја дадоа и така мојата е вишок
па ако има некој заинтересиран нека каже! :metam: :metam: :metam:
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20637
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: продавам црвена ровус од топшоп

Пишување by LAZAREVSKA BETI on 17.09.09 13:42

Aj pisi koja cena e.
avatar
LAZAREVSKA BETI
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 93
Age : 38
Локација : SKOPJE
Расположение : kako vremeto
Поени : 17386
Registration date : 2009-06-27

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот