Родители и деца

Среќен роденден Марија (mama Ane)

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Dragana on 13.09.09 19:32

Среќен роденден Марија сите желби да ти станат стварност,и мама и тато да се гордеат со тебе :hb:
avatar
Dragana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 855
Age : 32
Локација : domce
Расположение : HAPPY
Поени : 19453
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by moja mama on 13.09.09 19:33

sreken rodenden i od nas backi
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 40
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 17593
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Kiki on 13.09.09 19:40

Sreken rodenden,se naj najubavo, golema da rastes !!!
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19723
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Beti_d on 13.09.09 19:49

Марија среќен роденден и исполнување на сите желби ти посакуваат Марко, Павле и Бети.
avatar
Beti_d
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 23
Age : 46
Локација : Скопје
Расположение : супер
Поени : 17483
Registration date : 2009-05-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by adi on 13.09.09 19:52

Happy birthday Marija
avatar
adi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 616
Age : 34
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 17301
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Anjuska08 on 13.09.09 20:31

Sreken rodenden zlato!!!
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 18515
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by bibe85 on 13.09.09 22:44

Среќен роденден Марија и се најубаво!!!!
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18901
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by butterfly on 14.09.09 0:18

Среќен роденден лепотице,да ти се исполнат сите желби
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 18173
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by emilija nestorova on 14.09.09 0:20

Da e ziva,zdrava i golema da raste.
avatar
emilija nestorova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 628
Age : 38
Локација : Veles
Поени : 18925
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by mirecv on 14.09.09 0:27

Срекен роденден Марија,само убави нешта да ти се случуваат во животот!
avatar
mirecv
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1212
Age : 40
Локација : doma
Расположение : Одлично
Поени : 19559
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Mama Ane on 14.09.09 8:03

Фала ви на сите од срце и од мама и од Марија, супер си поминавме :*
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by lavce on 14.09.09 9:01

Sreken rodenden na lepoticata, da ti e zdrava i ziva i da se gordeesh so nea :poklon:
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 18341
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by beti.liz on 14.09.09 9:23

Sreken rodenden Marija da si ziva i zdrava i gordost za mama i tato .Nasiot e utre polnime 10
avatar
beti.liz
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 843
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : se trudam da e ok
Поени : 17981
Registration date : 2009-05-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by sneze on 14.09.09 9:38

Среќен роденден голема да расне , радосно и весело школско детство.
avatar
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2129
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : ок
Поени : 19174
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Vale74 on 14.09.09 9:52

Срекен роденден кукло убава, да си жива, здрава, весела...
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17840
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by delfin76 on 14.09.09 10:00

cestitki i od mene za Marija t.e. snaskata , golema da rastes da bides umna i mama i tato da se falat od tebe

pozdravce od delfin76 i Ivan
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19160
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Sandra_Anja on 14.09.09 10:51

SrEkEN RoDeNdEn!!!
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19972
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Natasha on 14.09.09 10:53

Marija
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 35
Локација : Makedonija
Поени : 18615
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Dali on 14.09.09 11:06

Sreken Rodenden mama Ane I da si ziva i zdrava i vesela ushte sto godini :-)
avatar
Dali
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 224
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : ok
Поени : 17675
Registration date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Mama Ane on 14.09.09 11:14

Фала ви на сите уште еднаш, еве и торта
https://2img.net/h/i415.photobucket.com/albums/pp238/MamaAne/SL046.jpg
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by mina32 on 14.09.09 12:09

sreken rodenden Marija:HB: golema da rastes
avatar
mina32
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 488
Age : 36
Локација : Home
Расположение : happy :-):-):-)
Поени : 18222
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by lejdi on 14.09.09 12:14

Sreken rodenden golema da raste mmmmmm sto ubava torta Smile Smile Smile Smile
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19013
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Mimi Petreska on 14.09.09 15:22

Sreken rodenden milicka! Neka ti se mnozat godinite!
avatar
Mimi Petreska
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 591
Age : 32
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 18142
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by jasmina,mina on 14.09.09 16:54

со задоцнување (оправдано немав интернет flower )Маце ти го честитам роденденот и ти посакувам среќно и весело детство,да си ми жива и здрава и умна како што си!гордост на мама,тато и Боко!Среќен роденден убавице!

:kis heart:

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот