Родители и деца

Среќен роденден Марија (mama Ane)

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Juni08_Andrea on 13.09.09 4:29

Sreken rodenden Marija i sve najubavooooo!!!!

Glitterfy.com - Glitter Graphics
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20169
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by obicna on 13.09.09 4:35

Срекен роденден и све најубаво на твојот ден.

avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20754
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by lela on 13.09.09 8:17

Sreken rodenden i site zelbi da ti se ispolnat.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21617
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Biljana on 13.09.09 10:02

Sreken rodenden, ziva i zdrava da bides,golema da rastes.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18288
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Mama K on 13.09.09 10:25

Среќен роденден Марија,голема да растеш,сите желби да ти се исполнат!!!

Mama K
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 416
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Пресреќна=)=)
Поени : 17994
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by twins_ on 13.09.09 10:28

SREKEN RODENDEN, golema da rasts
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17483
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Monika on 13.09.09 10:39

Среќен роденден кукло, голема да растеш и сите желби да ти се остварат!
avatar
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 19623
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by danielaval on 13.09.09 11:18

среќен роденден весело и среќно детство
avatar
danielaval
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 369
Age : 35
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 18484
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by vecki on 13.09.09 11:19

Sreken rodenden Marija
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20840
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Tifani on 13.09.09 12:08

Sreken rodenden !!!!!!
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18332
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Simona's mom on 13.09.09 12:44

Среќен роденден кукле!
avatar
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 18928
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by nafi on 13.09.09 12:51

Sreken rodenden Marija ti posakuvame zaedno so Filip, neka ti se ostvarat site zelbi i da gi slusas mama i tato!!!!!!! :hb:
avatar
nafi
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 180
Age : 43
Локација : skopje
Поени : 18342
Registration date : 2008-12-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Pipolino on 13.09.09 12:53

sreken rodenden
avatar
Pipolino
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1432
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : se gura nekako
Поени : 18829
Registration date : 2009-02-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Ane on 13.09.09 13:21

Sreken rodenden i se najubavo od Nikola i Ane

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20389
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Goca on 13.09.09 13:39

sreken rodenden Marija,se naubavo!
avatar
Goca
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1126
Age : 39
Локација : Makedonija
Расположение : fine
Поени : 20444
Registration date : 2007-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Sandra on 13.09.09 14:09

Среќен роденден!

Sandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 821
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Prekrasno :)
Поени : 19391
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Dara on 13.09.09 15:38

Sreken rodenden i od mene
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 17658
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by bubamara on 13.09.09 16:28

Среќен ти роденден Марија! Да си жива, здрава и весела!
avatar
bubamara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 759
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Ја сакам мојата сончка!
Поени : 19748
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Kinky on 13.09.09 16:46

Sreken rodenden na maceto Marija, da i se ispolnat site zelbi!!!
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19979
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Maja on 13.09.09 17:16

СрЕќЕн РоДеНдЕн Марија! :hb:
avatar
Maja
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 487
Age : 39
Локација : Skopje
Поени : 19723
Registration date : 2008-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by sonjamfk on 13.09.09 17:30

sreken rodenden marija, mnogu zelbi da ti se isponat. ti pozeluvame mnogu sreka, radost i ubavo detsvo. baknezi i guski od marko. i na borjan.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19668
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Dzena on 13.09.09 17:45

Марија СРЕЌЕН РОДЕНДЕН  и исполнување на сите желби.
avatar
Dzena
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 391
Age : 43
Локација : домче
Расположение : пааa, не баш добро:((
Поени : 17747
Registration date : 2009-04-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Freya on 13.09.09 17:51

Sreken rodenden, ti posakuvam se najubavo lepotice
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 19300
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Mama Vase on 13.09.09 18:58

drugarke,da vi e sreken rodendenot.site zelbi da i se ispolnat na marija a jas ke i posakam da prodolzi i ponataka ba bide ubava na tato i pametna na mama

p.s.vikaj pomos za cistenje
avatar
Mama Vase
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1437
Age : 42
Локација : Skopje,MK
Поени : 19054
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by marina_m on 13.09.09 19:30

sreken rodenden
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18924
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Марија (mama Ane)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот