Родители и деца

Нека ни е честит денот на независноста

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Нека ни е честит денот на независноста

Пишување by eva31 on 08.09.09 7:59

cestit 8 mi septemvri
avatar
eva31
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 246
Age : 34
Локација : makedonija
Расположение : super letno
Поени : 15987
Registration date : 2009-05-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нека ни е честит денот на независноста

Пишување by twins_ on 08.09.09 10:16

cestit neka e!
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 41
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 15838
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нека ни е честит денот на независноста

Пишување by bubamara on 08.09.09 10:23

Честито полнолетство, Македонијо!
avatar
bubamara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 759
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Ја сакам мојата сончка!
Поени : 18103
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нека ни е честит денот на независноста

Пишување by MAMA JULE on 08.09.09 10:38

Честит 8ми Септември
avatar
MAMA JULE
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 36
Age : 36
Локација : VELES
Поени : 16038
Registration date : 2009-04-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нека ни е честит денот на независноста

Пишување by Biljana on 08.09.09 10:41

Cestit praznik!!!
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 38
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 16643
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нека ни е честит денот на независноста

Пишување by lela on 08.09.09 11:23

Cestit praznik!
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 45
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 19972
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нека ни е честит денот на независноста

Пишување by obicna on 08.09.09 13:02

Cestit praznik!


avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 35
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 19109
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нека ни е честит денот на независноста

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот