Родители и деца

Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 07.09.09 16:20

Дамјан срекен роденден мило,да си жив и здрав, голем да растеш..... :hb:
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 46
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 18839
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by moja mama on 07.09.09 16:23

sreken rodenden da rastis najgolem najsreken
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 39
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 15948
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by Sandra on 07.09.09 16:24

Среќен роденден!!!

Sandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 821
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Prekrasno :)
Поени : 17746
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by Mama Ane on 07.09.09 16:26

среќен нека е роденденот на малиот Дамјан
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19141
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by marina_m on 07.09.09 16:27

sreken rodenden
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 17279
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by Gabi* on 07.09.09 16:31

Sreken rodenden i golem da rasne
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 16657
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by Biljana on 07.09.09 16:35

Damjan sreken rodenden, golem da rastes.
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 38
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 16643
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by sunshine on 07.09.09 16:40

Фала ви на сите за честитките. Растеме веќе наполнивме 3. Журката во игротека беше вчера и одлично беше. Дамјан беше воодушевен од се.
Лиде мила од срце те гушкаме фала ти за се :kis heart: :big hug: :kis heart: :big hug:
avatar
sunshine
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 615
Age : 38
Локација : Skopje
Поени : 18059
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by mirecv on 07.09.09 16:42

avatar
mirecv
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1212
Age : 40
Локација : doma
Расположение : Одлично
Поени : 17914
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by danielaval on 07.09.09 22:22

среќен роденден весело и безгрижно детство
avatar
danielaval
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 369
Age : 34
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 16839
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by Vesnicka on 08.09.09 0:20

Sreken rodenden Damjan!
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 33
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 17557
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by butterfly on 08.09.09 0:27

Happy Birthday MySpace Comment
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 33
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 16528
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by macush on 08.09.09 0:47

Sreken rodenden Damjan i goolem da rasnes Smile
avatar
macush
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 978
Age : 38
Локација : skopje
Расположение : :(((
Поени : 17113
Registration date : 2008-10-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by Juni08_Andrea on 08.09.09 4:12

Sreken rodenden i golem da rastis!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 18524
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by Tifani on 08.09.09 9:20

среќен роденден весело и безгрижно детство
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 16687
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by sonjamfk on 09.09.09 8:54

sreken rodende, golem da rasnes.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 53
Локација : skopje
Поени : 18023
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by sunshine on 09.09.09 10:28

Fala vi najmnogu za cestitkite.
avatar
sunshine
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 615
Age : 38
Локација : Skopje
Поени : 18059
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by Ilince on 09.09.09 13:47

Sreken rodenden srce malo golem da rastis
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 33
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 17868
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјан(sunshine)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот