Родители и деца

Ангела среќен 1 -ви роденден

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Ангела среќен 1 -ви роденден

Пишување by danielaval on 06.09.09 18:20

вчера Ангела наполни 1 година
многу здравје среќно и безгрижно детство
avatar
danielaval
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 369
Age : 34
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 16839
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ангела среќен 1 -ви роденден

Пишување by vecki on 06.09.09 18:36

neka i e sreken rodendenot
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 38
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 19195
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ангела среќен 1 -ви роденден

Пишување by Monika on 06.09.09 18:37

Среќен роденден и голема да растееее!
avatar
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 41
Локација : Skopje
Поени : 17978
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ангела среќен 1 -ви роденден

Пишување by twins_ on 06.09.09 18:47


sreken rodenden
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 41
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 15838
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ангела среќен 1 -ви роденден

Пишување by Mama Ane on 07.09.09 8:03

Среќен роденден сите желбички реалност и безброј исполнети желби :*
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19141
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ангела среќен 1 -ви роденден

Пишување by sonjamfk on 07.09.09 8:25

sreken rodenden angela, golema da rasnes.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 53
Локација : skopje
Поени : 18023
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ангела среќен 1 -ви роденден

Пишување by Juni08_Andrea on 08.09.09 4:13

sreken rodenden i sve najubavo!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 18524
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ангела среќен 1 -ви роденден

Пишување by Tifani on 08.09.09 9:18

neka i e sreken rodendenot
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 16687
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ангела среќен 1 -ви роденден

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот