Родители и деца

Ден на жалост во Македонија

Go down

Ден на жалост во Македонија

Пишување by OLGICA on 06.09.09 8:37

mnogu tazno i mnogu bolno e ova sto ima se sluci na bugarskite drzavjani .denesniot den e proglasen za den na zalosta .daj boze nikogas poveke da ne se povtorat vakvi denovi i da ne se slucat vakvi nastani
avatar
OLGICA
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 100
Age : 35
Локација : bitola
Поени : 18890
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ден на жалост во Македонија

Пишување by EckaGj on 06.09.09 12:37

Дај боже.
Оваа земја последниве години имала доволно денови на жалоста.
Нека не се повтори
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17554
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ден на жалост во Македонија

Пишување by emilija nestorova on 06.09.09 12:41

Samo da ne se povtori,navistina tragicno i potresno.
avatar
emilija nestorova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 628
Age : 38
Локација : Veles
Поени : 18930
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ден на жалост во Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот