Родители и деца

Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by bubamara on 11.09.09 15:54

Со големо задоцнување, на малата принцеза и честитаме роденден! Све најубаво нека те прати во животот, многу роденденски бакнежи од нас!
avatar
bubamara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 759
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Ја сакам мојата сончка!
Поени : 18103
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот