Родители и деца

Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by moja mama on 05.09.09 12:17

ZDRAVO NA SITE NAS DENES NI E PRV RODENDEN KE DUVAME EDNA SVEKICKA POVELETE NA TORTA SITE STE POKANETI
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 40
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 17613
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by dianan on 05.09.09 12:23

sreken rodenden i se najubavo
avatar
dianan
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 239
Age : 29
Локација : bitola
Расположение : trudnicko
Поени : 18072
Registration date : 2009-03-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by vecki on 05.09.09 12:44

Sreken rodenden Stefanija da rastes golema
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20860
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by sonjamfk on 05.09.09 12:48

sreken rodenden golema da rasne.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19688
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by Gabi* on 05.09.09 13:13

sreken rodenden i se najubavo, golema da rasne
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 18322
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by lejdi on 05.09.09 13:19

Sreken rodenden :hb: :hb: :hb: :hb:
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19033
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by moja mama on 05.09.09 13:53

fala vi na site povelete
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 40
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 17613
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by 2mama on 05.09.09 13:56

HAPPY BIRTHDAY SE NAJUBAVO :cheer: flower
avatar
2mama
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 72
Age : 37
Локација : bt
Поени : 17350
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by marina_m on 05.09.09 14:00

sreken rodenden stefanija golema da rastes
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18944
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by adi on 05.09.09 14:02

Среќен роденден сонце мало,голема да растеш
avatar
adi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 616
Age : 35
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 17321
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by winnie the pooh on 05.09.09 14:05

sreken rodenden i sve najubavo
avatar
winnie the pooh
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 783
Age : 35
Локација : doma sme se toplime
Расположение : razigrano
Поени : 19215
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by Mama Ane on 05.09.09 19:23

Среќен роденден гоооолема да пораснеш Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20806
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by bibe85 on 05.09.09 19:48

sreken rodenden i se najubavo!!!
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18921
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by jasmina,mina on 05.09.09 20:14

убавице среќен роденден,да си жива,здрава и среќна,гордост на мама,тато и дада

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20244
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by twins_ on 05.09.09 20:21


ДА РАСТИШ ГОЛЕМА И ДА СИ ЗДРАВА И ЖИВА ЗАЕДНО СО МАМА И ТАТО
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17503
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by Ilince on 09.09.09 13:48

Sreken rodenden srce malo ubavo
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19533
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by sunshine on 09.09.09 14:02

Srekjen rodenden, veselo, raspeano, bezgrizno detstvo.
avatar
sunshine
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 615
Age : 39
Локација : Skopje
Поени : 19724
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by butterfly on 09.09.09 14:12

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by Tifani on 09.09.09 16:03

Среќен роденден многу радост и весели детски денови
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18352
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by mami29 on 09.09.09 16:31

Sreken rodenden na kuklata, da rasti golema flower
avatar
mami29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 350
Age : 39
Локација : Скопје
Поени : 18962
Registration date : 2008-09-26

http://www.nagradniigri.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by Biljana on 09.09.09 17:06

Stefanija sreken rodenden, ziva i zdrava da bides, golema da rastes.
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18308
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by danielaval on 09.09.09 22:06

среќен роденден весели среќни детски денови
avatar
danielaval
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 369
Age : 35
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 18504
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by Freya on 09.09.09 22:07

Среќен роденден, се најубаво
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 19320
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by EckaGj on 11.09.09 15:41

Извини.Незнам како можев да го пропуштам роденденот на твојата малечка Стефанија.
Голема да расте и среќно детство
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17569
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Стефанија(моја мама)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот