Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk



 
HomeHome    Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Што за ручек?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
winnie the pooh
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 783
Age: 31
Локација: doma sme se toplime
Расположение: razigrano
Поени: 11945
Registration date: 2008-08-24

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   01.09.09 20:39

neznam sto da praam me mrzi se mislam uste....?
Вратете се на почетокот Go down
ripce
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 111
Age: 30
Локација: doma
Расположение: :-))))))))))))
Поени: 10678
Registration date: 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   01.09.09 23:11

salata so kompir i kromid+pohovani kopancinja
Вратете се на почетокот Go down
adi
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 616
Age: 31
Локација: vamu-tamu
Расположение: koga kako
Поени: 10051
Registration date: 2009-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   01.09.09 23:13

denes maz mi gotvi ke pravi pileski prsti,resil da me zameni denes
Вратете се на почетокот Go down
Ananastasija
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 214
Age: 36
Локација: Скопје
Поени: 11022
Registration date: 2009-01-17

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   02.09.09 6:31

nie jadevme polneti baburi. A za utre neznam.
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 5807
Age: 38
Локација: skopje
Расположение: во неизвесност
Поени: 13536
Registration date: 2008-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   02.09.09 15:14

скара
Вратете се на почетокот Go down
lela
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 4973
Age: 42
Локација: Germanija
Расположение: bezveza
Поени: 14367
Registration date: 2008-09-15

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   02.09.09 15:19

gulas so spageti
Вратете се на почетокот Go down
lavce
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 920
Age: 33
Локација: Skopje
Расположение: kako EHG na srce
Поени: 11091
Registration date: 2009-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   02.09.09 17:33

kupus :(
Вратете се на почетокот Go down
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2057
Age: 33
Локација: Скопје
Расположение: насмеана
Поени: 12722
Registration date: 2008-07-14

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   02.09.09 17:35

lavce напиша:
kupus :(

Obozavam kupus. Jas denes ne znam, se uste.
Вратете се на почетокот Go down
lavce
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 920
Age: 33
Локација: Skopje
Расположение: kako EHG na srce
Поени: 11091
Registration date: 2009-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   02.09.09 17:39

Sandric i jas sakam najveke na svet ama kisel kupus (podvarok) a od ovaa blagava zelka mi se slosuva ponekad,a li aj moralo od se da se jade.........eve ti davam ideja da svaris oriz, supa i salata, nemora meso ako ne ti se pravi mnogu mnogu :0)
Вратете се на почетокот Go down
jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2244
Age: 36
Локација: skopje
Расположение: kako vremeto :-))
Поени: 12974
Registration date: 2008-07-29

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 18:17

грашок со јунешко месо и салата зелка flower
Вратете се на почетокот Go down
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1100
Age: 35
Локација: domce
Расположение: srekno
Поени: 11038
Registration date: 2009-05-04

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 18:20

kremenadli so kompircinja i mnoguuuuuuuuuu salata
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 5807
Age: 38
Локација: skopje
Расположение: во неизвесност
Поени: 13536
Registration date: 2008-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 18:30

и ние ориз со растурен батак и некоја салата
Вратете се на почетокот Go down
Elicka
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 143
Age: 37
Локација: низ Македонија
Поени: 10413
Registration date: 2009-05-05

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 18:31

Бурек со готови кори.
Вратете се на почетокот Go down
Vale74
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 879
Age: 40
Локација: Skopje
Расположение: одлично
Поени: 10590
Registration date: 2009-06-16

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 19:27

Месо динстано со кофтенца од тиквица и салата.
Вратете се на почетокот Go down
Megi
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 84
Age: 35
Локација: Skopje
Поени: 9837
Registration date: 2009-08-17

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 19:28

Pileski stek proprzen pa potpecen so hopla i kaskaval, pire i brokuli kako garnir i salata od patlidzan.
Вратете се на почетокот Go down
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1686
Age: 28
Локација: skopje
Поени: 11674
Registration date: 2008-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 19:38

grasok manga
Вратете се на почетокот Go down
lida
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 388
Age: 33
Локација: skopje
Расположение: odlicno
Поени: 11111
Registration date: 2009-02-05

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 19:44

oriz so bataci
Вратете се на почетокот Go down
eva31
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 246
Age: 31
Локација: makedonija
Расположение: super letno
Поени: 10382
Registration date: 2009-05-11

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 20:07

telesko so kompir
Вратете се на почетокот Go down
avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2072
Age: 36
Локација: so moite dve princezi :))
Расположение: :))
Поени: 12040
Registration date: 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 21:30

deneska ke imame gosti pa ispekovme jarence.
ke ima i ordeveri i salati i blago....od se po nesto.
Вратете се на почетокот Go down
moja mama
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 642
Age: 36
Локација: bitola
Расположение: veselo
Поени: 10343
Registration date: 2009-06-04

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 21:33

manda so telesko i bamja
Вратете се на почетокот Go down
mirecv
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1212
Age: 36
Локација: doma
Расположение: Одлично
Поени: 12309
Registration date: 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 21:40

Мусака и салата,а за десерт палачинки Smile
Вратете се на почетокот Go down
adi
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 616
Age: 31
Локација: vamu-tamu
Расположение: koga kako
Поени: 10051
Registration date: 2009-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 21:42

guvec so kompircinja,mnogu morkov,pecurki,meso i se toa vo zemjana tava
Вратете се на почетокот Go down
nata
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 517
Age: 42
Локација: makedonija
Поени: 10650
Registration date: 2009-05-15

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 21:43

Бел ориз со пилишко, салата и супа обавезно( свеки без супа не не остава)
Вратете се на почетокот Go down
bani
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 84
Age: 45
Локација: Skopje
Поени: 12227
Registration date: 2008-04-18

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   03.09.09 22:21

Полнети пиперки ама посни со салата
Вратете се на почетокот Go down
ripce
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 111
Age: 30
Локација: doma
Расположение: :-))))))))))))
Поени: 10678
Registration date: 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Што за ручек?   04.09.09 21:13

gravce vo tavce so marula.mmmmm
Вратете се на почетокот Go down
 

Што за ручек?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца ::  :: -