Родители и деца

Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by ivana&b on 04.09.09 17:06

Среќен роденден и од нас до нашата дадичка Дамјана! Поздрав!
avatar
ivana&b
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 9
Age : 41
Локација : mkd
Поени : 17885
Registration date : 2009-03-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Elisaveta on 04.09.09 18:10

Sreken rodenden Damjana!!!!!!!!!!!!! :hb:
avatar
Elisaveta
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 341
Age : 34
Локација : mkd
Поени : 17987
Registration date : 2009-04-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 04.09.09 18:40


Damjana,sreken rodenden dusicke....
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 47
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 20504
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by adi on 04.09.09 19:17Sreken rodenden Damjana
avatar
adi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 616
Age : 35
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 17321
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Ilince on 04.09.09 22:14

Sreken rodenden srce malo samo ubavi nesta da te pratat vo zivotot
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19533
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот