Родители и деца

Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Mama Ane on 03.09.09 10:36

Нека ти е најсреќен и најубав, да бидеш вечна гордост на мама и тато flower
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Maja on 03.09.09 10:39

Среќен роденден :hb:
avatar
Maja
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 487
Age : 39
Локација : Skopje
Поени : 19723
Registration date : 2008-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by twins_ on 03.09.09 10:42

avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17483
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by sonjamfk on 03.09.09 10:42

sreken rodenden, golema da rasnes, mnogu sreka, radost ubavo deetstvo.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19668
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by jasmina,mina on 03.09.09 11:03

среќен роденден убавице,биди жива,здрава и среќна низ животот!биди најголема гордост на мама и тато!

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by baby24 on 03.09.09 11:31

sreken rodenden kuklo
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19223
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Sandra on 03.09.09 11:37

Среќен роденден и од мене!!! flower

Sandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 821
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Prekrasno :)
Поени : 19391
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by lejdi on 03.09.09 11:44

Sreken rodenden Smile SmileSmileSmileSmile
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19013
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Natasha on 03.09.09 11:46

da bides vecna gordost na mama i na tato
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 35
Локација : Makedonija
Поени : 18615
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by lavce on 03.09.09 12:03

sreken r-den :hb:
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 18341
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Biljana on 03.09.09 12:04

Damjana neka ti e sreken rodendenot, da si ziva i zdrava!
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18288
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by vecki on 03.09.09 13:04

Sreken rodenden i se najubavo
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20840
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by winnie the pooh on 03.09.09 13:08

cestitki i najubavi zelbi
avatar
winnie the pooh
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 783
Age : 35
Локација : doma sme se toplime
Расположение : razigrano
Поени : 19195
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by mirecv on 03.09.09 13:08

avatar
mirecv
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1212
Age : 40
Локација : doma
Расположение : Одлично
Поени : 19559
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by marina_m on 03.09.09 13:17

sreken rodenden
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18924
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Vale74 on 03.09.09 13:34

Дамјана нека ти е срекен роденденот, голема да растеш
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17840
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Mama K on 03.09.09 13:36

Среќен роденден,се најубаво!!! da ziveeme

Mama K
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 416
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Пресреќна=)=)
Поени : 17994
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Mila87 on 03.09.09 14:19

avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 18534
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Tifani on 03.09.09 16:38

Среќен роденден,се најубаво!!!
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18332
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by mami29 on 04.09.09 0:35

Sreken rodenden i od mene!
avatar
mami29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 350
Age : 39
Локација : Скопје
Поени : 18942
Registration date : 2008-09-26

http://www.nagradniigri.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by butterfly on 04.09.09 0:46

avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 18173
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Damjana on 04.09.09 15:14

Fala vi na site za ubavite zelbi. Pozdrav od Damjana od Vrasna Smile

p.s. imame wireless vo soba Smile
avatar
Damjana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1409
Age : 47
Локација : tuka sum...
Расположение : haos
Поени : 19084
Registration date : 2008-12-07

http://fotki.com/damjana

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Kinky on 04.09.09 15:24

Sreken rodenden Damjana, da ti se ispolnat site zelbicki! flower
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19979
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by obicna on 04.09.09 15:52

Sve najubavo, do 100 i nazad da si gi slavis. da ziveeme
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20754
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Monika on 04.09.09 16:09

Среќен роденден и од мене, се што ќе посакаш да ти се исполни!
avatar
Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 19623
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Дамјана (Дамјана)!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот