Родители и деца

Каролина се породи, има девојченце :)

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by delfinka on 02.09.09 23:50

cestitkiiiii
avatar
delfinka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 29
Локација : bitola
Поени : 19066
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by BaMbYnA on 03.09.09 0:59

cestitki od se srce golema da raste malata kukla
avatar
BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 34
Локација : Melbourne
Поени : 19456
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by macush on 03.09.09 1:01

Neka e ziva i zdrava i golema da raste,cestitki do roditelite.
avatar
macush
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 978
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : :(((
Поени : 18778
Registration date : 2008-10-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by marina_m on 03.09.09 1:32

neka e ziva i zdrava golema da rasti
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18944
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by sardzina@hotmail.com on 03.09.09 1:47

da e ziva i zdrava

sardzina@hotmail.com
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 37
Локација : drugovo
Поени : 16970
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Girl***** on 03.09.09 2:05

Честитки до родителите . Голема да расте
avatar
Girl*****
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 247
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 18869
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by kara on 03.09.09 11:49

Честитки за родителите, жива здрава весела среќна
avatar
kara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1111
Age : 36
Локација : Makedonija
Расположение : прекрасно е да си мама
Поени : 19304
Registration date : 2008-09-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Natalija on 03.09.09 12:21

Ziva i zdrava neka e. Cestitki do sreknite roditeli.
avatar
Natalija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1160
Age : 36
Локација : istocno od rajot
Расположение : nestrplivo
Поени : 19192
Registration date : 2008-08-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Natasha on 03.09.09 12:31

neka vi e ziva i zdrava,cestitki do sreknite rodieli da ziveeme
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 35
Локација : Makedonija
Поени : 18635
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Ilince on 04.09.09 22:17

Cestitki da e zdrava i ziva malata princeza
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19533
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by tanja_simon on 04.09.09 22:24

cestitki,ziva i zdrava cucata

tanja_simon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 204
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : e sega me pogodi...
Поени : 18508
Registration date : 2008-11-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 04.09.09 22:37


cestitki karolina,da ste zivi i zdravi
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 47
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 20504
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот