Родители и деца

Каролина се породи, има девојченце :)

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by lavce on 02.09.09 13:50

Karolince, da ste zdravi i zivi i mnogu ubavi momenti vo zivotot na malata Mila i posakuvam da ziveeme


Последната промена е направена од lavce на 02.09.09 13:54. Мислењето е променето 1 пати
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 18361
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by dianan on 02.09.09 13:52

da e zdrava i ziva
avatar
dianan
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 239
Age : 29
Локација : bitola
Расположение : trudnicko
Поени : 18072
Registration date : 2009-03-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Sandra on 02.09.09 13:55

Честито и од мене! Да и е жива и здрава ќерќичката!!!

Sandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 821
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Prekrasno :)
Поени : 19411
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Mami4ka on 02.09.09 13:59

Cestitki karolina
Da e ziva i zdrava kerkickata Mila i se najubavopregnancy week by week
avatar
Mami4ka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 301
Age : 31
Локација : Тетово
Расположение : Odlicno :)
Поени : 17795
Registration date : 2009-05-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by obicna on 02.09.09 14:00

Cestito da ziveeme da vi e zdrava i ziva Mila.

avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20774
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Mama Ane on 02.09.09 14:03

Честитки за родителите, жива здрава весела среќна
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20806
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Sara on 02.09.09 14:06

Честитки и големка да расте, само убави вести денеска.
avatar
Sara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1006
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : среќно :-):-):-)
Поени : 19284
Registration date : 2008-11-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by mirecv on 02.09.09 14:09

Честитки и од мене,гоолема да расти Мила da ziveeme
avatar
mirecv
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1212
Age : 40
Локација : doma
Расположение : Одлично
Поени : 19579
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by baby24 on 02.09.09 14:33

cestitki Smile
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19243
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by butterfly on 02.09.09 14:39

Нека е жива и здрава, голема да расне
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 18193
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by sonjamfk on 02.09.09 14:49

cestitki, neka e ziva i zdrava i golema da rasne.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19688
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Rozetka on 02.09.09 14:51

Neka e ziva i zdrava malata kuklicka,golema da porasne i se najdobro za nea. da ziveeme
avatar
Rozetka
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : extra
Поени : 18340
Registration date : 2009-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Mimi Petreska on 02.09.09 15:33

Neka e ziva, zdrava i golema da rasti... i cestitki do mama i tato!!!!! Smile))
avatar
Mimi Petreska
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 591
Age : 32
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 18162
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Tifani on 02.09.09 15:34

Нека е жива и здрава, голема да расне
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18352
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Emilija on 02.09.09 15:44

Голема да расте принцезата, честитки до мама и тато. Многу убаво име сте избрале.
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19839
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by lejdi on 02.09.09 15:45

Cestitkii do mama itato neka e ziva i zdrava kerkickata ) Smile Smile
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19033
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Gabi* on 02.09.09 15:59

Честито и од мене! Да и е жива и здрава ќерќичката!
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 18322
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Juni08_Andrea on 02.09.09 18:23

Da e zdrava i ziva kerkickata i golema da rasti!!!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20189
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by sanja83 on 02.09.09 18:30

Честитки за ќеркичката, да е здрава и жива, голема да порасне!
avatar
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 35
Локација : Macedonia
Поени : 19734
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Biljana on 02.09.09 18:31

Karolina bas mi milo eve cestitki i od mene, da e ziva i zdrava i golema da raste.
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18308
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by bordan on 02.09.09 21:10

Da e ziva i zdrava kerkickata Mila i se najubavo :big hug:
avatar
bordan
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 306
Age : 40
Локација : kr.palanka
Расположение : doma nemozes da ne najdes..setamee
Поени : 19010
Registration date : 2008-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Mama K on 02.09.09 21:27

Нека е жива и здрава,голема да расте и сите желби да и се остварат!!! da ziveeme

Mama K
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 416
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Пресреќна=)=)
Поени : 18014
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by vecki on 02.09.09 21:31

cestitki za novite roditeli
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20860
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by danielaval on 02.09.09 23:18

cestitki da e zdrava i ziva MILA
avatar
danielaval
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 369
Age : 35
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 18504
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by tanjasofija on 02.09.09 23:24

Cestitki da e ziva i zdrava kerkickata golema da raste

tanjasofija
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 88
Age : 35
Локација : makedonija
Расположение : promenlivo
Поени : 17949
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каролина се породи, има девојченце :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот