Родители и деца

Среќен роденден NONE-BT

Go down

Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Mama Ane on 02.09.09 10:03

Се најубаво за твојот роденден, многу исполнети желби flower
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by lavce on 02.09.09 10:08

Sreken r-den i se naj naj ti posakuvam da rodis najubavo bebence i da bidete mnogu radosni Smile
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 18346
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by marina_m on 02.09.09 11:32

sreken rodenden
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18929
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Natasha on 02.09.09 11:34

i se najubavo,da ti se ispolnat site neostvareni zelbi da ziveeme
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 35
Локација : Makedonija
Поени : 18620
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Sandra on 02.09.09 11:40

Среќен роденден!!! da ziveeme

Sandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 821
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Prekrasno :)
Поени : 19396
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by winnie the pooh on 02.09.09 11:45

srekno i sve najubavo
avatar
winnie the pooh
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 783
Age : 35
Локација : doma sme se toplime
Расположение : razigrano
Поени : 19200
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by obicna on 02.09.09 12:48

Sreken rodenden i sve najubavo na tvojot den None. da ziveeme

avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20759
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by dianan on 02.09.09 13:26

sreken rodenden i se najubavo
avatar
dianan
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 239
Age : 29
Локација : bitola
Расположение : trudnicko
Поени : 18057
Registration date : 2009-03-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Maja on 02.09.09 13:29

Среќен роденден Ноне :hb:
avatar
Maja
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 487
Age : 39
Локација : Skopje
Поени : 19728
Registration date : 2008-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by bibe85 on 02.09.09 13:31

Sreken rodenden i se najubavo!!!
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18906
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by twins_ on 02.09.09 14:45

Sreken rodenden
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17488
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by sonjamfk on 02.09.09 14:48

sreken rodenden, mnogu zelbi stvarnost.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19673
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Mimi Petreska on 02.09.09 15:35

sreken rodenden!! site zelbi da ti se ispolnat!!!!
avatar
Mimi Petreska
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 591
Age : 32
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 18147
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Tifani on 02.09.09 15:35

Sreken rodenden
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18337
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Juni08_Andrea on 02.09.09 18:24

Sreken rodenden i site zelbi da ti se ispolnat!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20174
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Biljana on 02.09.09 18:34

Sreken rodenden i se najubavo ti posakuvam!
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18293
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Dzena on 02.09.09 18:40

Среќен роденден и исполнување на сите желби.

avatar
Dzena
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 391
Age : 43
Локација : домче
Расположение : пааa, не баш добро:((
Поени : 17752
Registration date : 2009-04-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден NONE-BT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот