Родители и деца

Среќен роденден @twins!

Go down

Среќен роденден @twins!

Пишување by Biljana on 01.09.09 0:04

Sreken rodended @twins i se najubavo, site zelbi da ti se ostvarat, da bides zdrava i ziva.
da ziveeme :hb:
eve i poklonce od mene ama ne e zeleno :big hug: :kis heart:
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18288
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by D-r Lidija Pazdrijan on 01.09.09 0:08


Sreken rodenden i od mene...mnogu iskreni zelbi za se najubavo vo zivotot... flower
avatar
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 3132
Age : 47
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 20484
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by butterfly on 01.09.09 0:13

Happy Birthday MySpace Comment
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 18173
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by vecki on 01.09.09 0:14

Sreken rodenden
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20840
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by moja mama on 01.09.09 0:30

sreken rodenden
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 40
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 17593
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by twins_ on 01.09.09 0:49

Фала многу најмногу ,да сте здрави живи срекни и весели па повелете на торта
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17483
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by EckaGj on 01.09.09 1:09

Среќен роденден twins
Многу среќни и весели денови и ноќи
Фала на тортата
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17549
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by twins_ on 01.09.09 1:18

Фала многу срцки сте сите.Весели да ноќи на форумов со вас .Еве уште една тортичка
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17483
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by Mama Ane on 01.09.09 8:06

Среќен роденден и со гордост да си ги носиш двете тројки Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by twins_ on 01.09.09 11:00

Fala mama Ane , abe 33 koga pominaa ic ne se osekjam kako da imam 33.AAAA gledam vrsnicki sme bile:-)
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17483
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by sonjamfk on 01.09.09 13:04

sreken rodenden, mnogu zelbi stvarnost.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19668
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by twins_ on 01.09.09 15:40

Fala sonjamfk , fala vi na site
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17483
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by Biljana on 01.09.09 22:28

@twins kako si pomina za rodendenot imase li zurka
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18288
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by Natasha on 01.09.09 22:34

i se najubavo
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 35
Локација : Makedonija
Поени : 18615
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by twins_ on 01.09.09 22:55

Фала ви уште еднаш на сите за честитките. Журки.... Биле одамна нема а денов го поминав како и секој обичен ден , се боревме со бебушките се раневме се заспивавме и така повеке пати на ден тренинг невиден а килата не се намалуваатhihi , најмногу од се им се радував на вашите постови .Фала Биле што се сети на мене и отвори тема баш за мојот роденден, фала на сите
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17483
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by Dara on 01.09.09 23:06

Sreken rodenden da ti se ispolnat site zelbi da ziveeme
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 17658
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден @twins!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот