Родители и деца

Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Go down

Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by biljanag on 31.08.09 16:41

ајде нека им е лесно како водата што тече
нека носат петки
да ги служи здравје
душички мили и мали
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20622
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by jasmina,mina on 31.08.09 17:00

среќен почеток на сите наши срцки што поаѓаат во градинка и на училиште,да се живи,здрави,среќни и умни,мноооогууу петки! flower

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by Biljana on 31.08.09 17:04

Neka e so lesno na site decinja poaganjeto na uciliste i gradinka.
Mnogu zdravje i sreka vi posakuvam a najmnogu od se da si redite petki i da bidete gordost na roditelite. Znaenjeto e sila, znaenjeto e mok.
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18293
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by kavadarcanka on 31.08.09 18:24

Среќно поаѓање на сите ученици и во градинка, утре и ќерка ми тргнува во прво одделение се спремавме а вечер ќе правам и торта по повод поаѓањето во прво одделение па ве поканувам на торта
avatar
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 38
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19472
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by Girl***** on 31.08.09 18:30

Нека им е среќно поаѓањто на училиште и во градинка на сите дечиња . Со лесно петки да си редат
avatar
Girl*****
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 247
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 18854
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by fibimk on 31.08.09 21:16

Sreken pocetok na novata skolska godina na site novi i stari skolarci...i mnogu petki da nosat flower
avatar
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 19174
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by sonjamfk on 01.09.09 8:06

srekno poaganje na site decinja vo gradinka i vo skolo. mnogu petki, malku placki i mnogu zdravje i sreka.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19673
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by Mama Ane on 01.09.09 8:07

Среќно и од мене, посебен поздрав на малите првачиња..
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by lavce on 01.09.09 8:43

So sreka na prvolacinjata, niv im e naj specificen period vo zivotot i im posakuvam zdravo da go izdrzat so odlicen uspeh..........dushicki mili...na site sto odat vo gradinka i povisoko oddelenie im posakuvam najubav detski period od zivotot ispolnet so mnogu smea, zabava, druzenje, ljubov, zdravje i 555555ki jeeeeeeeeee :cheer: da ziveeme
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 18346
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by moja mama on 01.09.09 8:45

so sreka i od mene mnogu mnogu uspeh i site petki
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 40
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 17598
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by winnie the pooh on 01.09.09 9:38

so lesno na site....mnogu uspesi
avatar
winnie the pooh
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 783
Age : 35
Локација : doma sme se toplime
Расположение : razigrano
Поени : 19200
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by Kalinka on 01.09.09 10:11

Нека им е со среќа и лесно поаѓањето во школо и градинка на сите дечиња.
avatar
Kalinka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 66
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 17486
Registration date : 2009-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by nata on 01.09.09 10:16

Со среќа првачиња и храбро за оние што почнуваат со градинка
avatar
nata
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 517
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 17905
Registration date : 2009-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by Sandra_Anja on 01.09.09 10:27

So lesno i ubavo na site decinja
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19977
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by marina_m on 01.09.09 10:56

so sreka na site decinja i samo petki da redat
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18929
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by Kinky on 01.09.09 16:19

Со среќа на сите школарци и на сите малечки кои денес тргнаа во градинка и јасли, им посакувам брза адаптација, да се здрави, весели, радознали и вредни ученици flower
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19984
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by Juni08_Andrea on 01.09.09 20:33

So sreka na site decinja!!!!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20174
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by butterfly on 01.09.09 21:08

Со среќа на сите дечиња
Бидете здрави весели и среќни
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 18178
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by sneze on 03.09.09 16:14

Ајде со лесно и многу петки.
avatar
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2129
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : ок
Поени : 19179
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by Pravnicka28 on 03.09.09 16:24

ние од утре одиме во друга градинка (поблиску ни е) па ќе видиме како ќе биде!!!
со среќа на сите нови ученичиња flower
avatar
Pravnicka28
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 330
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : ubavo
Поени : 18468
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќно поаѓање на сите дечиња во градинка и школо!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот