Родители и деца

Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Juni08_Andrea on 30.08.09 4:48

Sreken rodenden Milence,bidi zdrava i ziva i imaj srekno i najveselo detstvo!!!!
]
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20169
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by marina_m on 30.08.09 8:24

sreken rodenden
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18924
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by lela on 30.08.09 8:32

Sreken rodenden i golema da rasnes flower
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21617
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by biljanag on 30.08.09 8:43

sreken rodenden kuklo
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20617
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Kiki on 30.08.09 9:19

Среќен роденден Миленче, голема да растеш и да имаш најубаво и највесело детство !!!
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19723
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by vecki on 30.08.09 9:50

Sreken rodenden Milence bidi ziva zdrava vesela
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20840
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Biljana on 30.08.09 9:54

Milena sreken rodenden zlaticko, golema da rastes.
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18288
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Daki on 30.08.09 10:00

Sreken rodenden Milence, se najubavo vo zivotot.Pozdrav Emi ubavo da si pominete.
avatar
Daki
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 547
Age : 35
Локација : Skopje
Поени : 18865
Registration date : 2008-08-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Sun on 30.08.09 10:04

Sreken rodenden na Milena golema da rasne i da ima srekno veselo i bezgrizno detstvo
avatar
Sun
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 717
Age : 35
Локација : skopje
Поени : 18751
Registration date : 2008-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Goca on 30.08.09 10:34

Sreken rodenden Milence,ti posakuvam mnogu zdravji i srekno isplneto detstova a denes da si pomines prekrasno na zabavata i da dobies mnoguuu pokloncinja....Goca i Jana!
avatar
Goca
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1126
Age : 39
Локација : Makedonija
Расположение : fine
Поени : 20444
Registration date : 2007-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by bubamara on 30.08.09 10:37

Среќен ти роденден, кукличке! Да си жива и здрава и да си го поминеш денешниов ден најубаво на свет..и сите наредни денови во животот нека ти бидат такви!
avatar
bubamara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 759
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Ја сакам мојата сончка!
Поени : 19748
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by lejdi on 30.08.09 12:05

Sreken rodenden golema da rastes Milence
https://www.youtube.com/watch?v=SiICITvwaow[/img][url][/url]
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19013
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by bordan on 30.08.09 15:31

Sreken rodenden i golema da rasnes
avatar
bordan
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 306
Age : 40
Локација : kr.palanka
Расположение : doma nemozes da ne najdes..setamee
Поени : 18990
Registration date : 2008-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by mama on 30.08.09 15:59

Sreken rodenden dusicke!!!!!
Da porasnes gooolema i da te slusaat mama i tato!
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 19540
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by avanturistka on 30.08.09 16:11

sreken rodenden milence.........

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 40
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 19290
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by obicna on 30.08.09 16:32

Sreken rodenden Milena, golema da rastes.

avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20754
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by jasmina,mina on 30.08.09 17:00

Миленче,среќен роденден кукличке!да си жива,здрава и среќна низ животот!

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by hajdi on 30.08.09 17:07

Среќен роденден Милена
avatar
hajdi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 522
Age : 33
Локација : Kicevo
Расположение : odlicnoo
Поени : 18845
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Natasha on 30.08.09 17:42

Milena golema da rastes i mnogu sreka i zdravje vo zivotot da imas
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 35
Локација : Makedonija
Поени : 18615
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Ilince on 30.08.09 18:08

Sreken rodenden smeske mala ...sekogas da bides taka nasmeana i vesela ..baknezi od nas
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19513
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Dara on 30.08.09 18:21

Sreken rodenden dusicke..da bides vecno srekna i gordost na tvoite roditeli da ziveeme
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 17658
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Vesnicka on 30.08.09 19:16

Sreken neka i e rodendenot.Srekno i bezgrizno detstvo.
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 19202
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Freya on 30.08.09 21:11

Sreken rodenden, da e ziva i zdrava i da ima srekno i bezgrizno detstvo
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 19300
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by tanja_simon on 30.08.09 21:30

sreken rodenden milena,golema da rastes

tanja_simon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 204
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : e sega me pogodi...
Поени : 18488
Registration date : 2008-11-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Anjuska08 on 30.08.09 22:24

Sreken rodenden sonce!
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 18515
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен 2.роденден Милена(Еми)!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот