Родители и деца

Јана Среќен роденден кукло

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Emi on 29.08.09 17:07

Vo ist den da Smile
Neka i e sreken rodendeno na malata kukla, da si dobie bratce naskoro Smile
a utre i nie slavime vtor rodenden epten sme se pogodile flower
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21181
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by moja mama on 29.08.09 17:22

sreken rodende i tebe jana lele denes mnogu za pienje site tetki od forumot pijani ke bideme hihi hihi hihi hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 40
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 17598
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by vecki on 29.08.09 17:36

e sega me zbunivte na koja jana i e rodenden????
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20845
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by marina_m on 29.08.09 18:02

sreken rodenden
vecki na bubamara kerka i
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18929
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Juni08_Andrea on 29.08.09 18:04

Sreken rodenden i imaj srekno i veselo detstvo!!!!


vecki напиша:e sega me zbunivte na koja jana i e rodenden????

Vecki ,Jana e na bubamara.
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20174
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Sun on 29.08.09 18:05

Sreken rodenden Jana
avatar
Sun
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 717
Age : 35
Локација : skopje
Поени : 18756
Registration date : 2008-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by obicna on 29.08.09 18:10

Sreken rodenden Jana, golema da rastes.
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20759
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Natasha on 29.08.09 18:20

da si ziva, zdrava i naj srekna na svet
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 35
Локација : Makedonija
Поени : 18620
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by mama on 29.08.09 18:56

Sreken rodenden Jana!!!!
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 19545
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Goca on 29.08.09 18:57

Sreken rodenden princezicko so najubavo ime!
avatar
Goca
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1126
Age : 39
Локација : Makedonija
Расположение : fine
Поени : 20449
Registration date : 2007-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Ilince on 29.08.09 19:28

Sreken rodenden dusicke...ne znaev deka se vika Jana i jas se zbuniv Smile
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19518
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by vecki on 29.08.09 21:48

neka i e sreken rodendenot
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20845
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by emilija nestorova on 29.08.09 21:50

Neka i e sreken rodendenot na malata princeza i golema,golema da raste.
avatar
emilija nestorova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 628
Age : 38
Локација : Veles
Поени : 18930
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Freya on 29.08.09 22:03

Sreken rodenden Smile
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 19305
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Biljana on 29.08.09 22:17

Jana sreken rodenden zlato malo, golemo da rastes. :kis heart:
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18293
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Sandra on 29.08.09 22:46

Среќен роденден и голема да расте!!!

Sandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 821
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Prekrasno :)
Поени : 19396
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by happy mama on 29.08.09 23:18


Среќен роденден голема да растеш

happy mama
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 75
Age : 42
Локација : Makedonija
Поени : 17911
Registration date : 2009-03-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by bubamara on 30.08.09 1:15

Женски, вие сте сите до една срцки!Немате претстава колку се израдував сега читајќи ги честитките, навистина сум пријатно изненаденаSmile Фала ви до небо..поздрав и големи гушки од мене и најмногу од славеничката Јана!ПС-не ми работат смајлите за да во вистинско светло покажам колку сум израдувана!
avatar
bubamara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 759
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Ја сакам мојата сончка!
Поени : 19753
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Dara on 30.08.09 1:25

Sreken rodenden i uste posreken zivot ponatamu Very Happy
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 17663
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Vale74 on 30.08.09 2:20

Срекен Роденден, жива, здрава и весела
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17845
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Mama Ane on 31.08.09 10:07

Среќен роденден Јана голема да пораснеш
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by lavce on 31.08.09 10:08

sreken r-den i se naj
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 18346
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by sonjamfk on 31.08.09 11:42

sreken rodenden kukicko. mnogu zdravje, radost i prekrasno i razigrano detstvo.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19673
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by bubamara on 02.09.09 0:15

Фала женски уште еднаш, бакнежи до сите!
avatar
bubamara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 759
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Ја сакам мојата сончка!
Поени : 19753
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Јана Среќен роденден кукло

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот