Родители и деца

Продавам тениски рекет

Go down

Продавам тениски рекет

Пишување by lila_mk on 29.08.09 13:21

тенискиот рекет е ептем нов ММ 2 пати играсе со него марка linning cena 1500 den
avatar
lila_mk
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 787
Age : 40
Локација : skopje
Поени : 19016
Registration date : 2008-10-17

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот