Родители и деца

Соња Чолакова се породи!!!!!

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Mirka on 30.08.09 16:08

Cestitki golema neka rasne kerkickata
avatar
Mirka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 387
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : Srekno
Поени : 16726
Registration date : 2009-01-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Mila87 on 30.08.09 20:15

Жива и здрава да е малата принцеза!
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 30
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 16889
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by sanja83 on 30.08.09 22:07

Соња, Честитки за керкичката, да е здрава и жива голема да расте!
avatar
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 34
Локација : Macedonia
Поени : 18069
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by winnie the pooh on 30.08.09 22:17

cestitki i od mene bidete zdravi i zivi
avatar
winnie the pooh
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 783
Age : 34
Локација : doma sme se toplime
Расположение : razigrano
Поени : 17550
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Janaxxxx on 30.08.09 22:24

cestitki i od mene da e zivo i zdravo bebpceto!
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 35
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 17223
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Anjuska08 on 30.08.09 22:25

Cestitki, neka e ziva i zdrava!
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 16870
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by jasmina i ace on 30.08.09 22:26

cestitki za novite MAMA I TATO..
avatar
jasmina i ace
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 558
Age : 33
Локација : bitola
Расположение : promenlivo
Поени : 17028
Registration date : 2008-10-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Arhangel on 30.08.09 22:27

Cestitki!!!
avatar
Arhangel
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 173
Age : 37
Локација : ohrid
Поени : 15579
Registration date : 2009-08-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Mama Ane on 31.08.09 10:04

Честитки за сите по дома, да е жива и здрава цуцата Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19141
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Natalija on 31.08.09 10:08

Cestitki za Sonja a malata golema da raste.
avatar
Natalija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1160
Age : 36
Локација : istocno od rajot
Расположение : nestrplivo
Поени : 17527
Registration date : 2008-08-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by lavce on 31.08.09 10:08

Zivo , zdravo i golemo da raste
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 16696
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by sonjamfk on 31.08.09 11:39

cestitki, nea im e ziva i zdrava kerkickata.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 53
Локација : skopje
Поени : 18023
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Sandra on 31.08.09 12:45

Големи честитки од мене!!!

Sandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 821
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Prekrasno :)
Поени : 17746
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Kinky on 01.09.09 15:43

Честитки за мама и за бебушко, нека е жива и здрава ќеркичката, голема да порасне flower
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 42
Локација : во земјата на чудата
Поени : 18334
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Emi on 01.09.09 23:25

cestitki i od nas[/u]
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19531
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Соња Чолакова се породи!!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот