Родители и деца

Снегулка се породи!

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Снегулка се породи!

Пишување by Mama Vase on 28.08.09 23:54

... i taka Marija se rodi na ovoj ubav den.3.700kg-52cm.se pominalo vo najdobar red,i dvete se custvuvaat dobro.
cestitki do niv dve a najmnogu do najveseliot tato da ziveeme
avatar
Mama Vase
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1437
Age : 42
Локација : Skopje,MK
Поени : 19059
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by vecki on 28.08.09 23:55

neka im e zdrava ziva kerkickata
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20845
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Ilince on 28.08.09 23:56

eeeee cestito da i e da e zdrava i ziva Marija
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19518
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by marina_m on 28.08.09 23:58

cestitki neka im e ziva i zdrava marija golema da rasti
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18929
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by eli on 28.08.09 23:59

Честито нека е жива и здрава кукличката.
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19749
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Mama K on 29.08.09 0:01

Нека е жива и здрава,голема да расте!!! da ziveeme

Mama K
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 416
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Пресреќна=)=)
Поени : 17999
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Ana.b on 29.08.09 0:03

Честитам,жива и здрава и секогаш среќна и насмеана нека е малата Марија
avatar
Ana.b
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 414
Age : 35
Локација : Skopje
Поени : 18028
Registration date : 2009-04-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by butterfly on 29.08.09 0:23

Честитки!!!Нека е жива и здрава Марија голема да расне
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 18178
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by jasmina,mina on 29.08.09 1:01

lele bravo,na najubaviot den se rodi bebuska,ete Gospod i go odredi imeto ,prekrasno ime Marija,da e ziva,zdrava i srekna,cestitki do mama i tato i neka bide nivna najgolema gorodst! flower da ziveeme

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Vale74 on 29.08.09 2:01

Жива и здрава нека е. Честитики за срекните мама и тато.
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17845
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by KATIC on 29.08.09 8:37

Da e zdrava i ziva, golema da porasne!!!
avatar
KATIC
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1434
Age : 35
Локација : Domicka
Расположение : vo iscekuvaje.... za laparoskopija
Поени : 19024
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Girl***** on 29.08.09 8:46

Честитки до мама и тато . Малата Марија да расте голема голема и само среќа и насмевки да ја следат во текот на животот da ziveeme
avatar
Girl*****
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 247
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 18854
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Natalija on 29.08.09 9:58

Neka e ziva i zdrava kerkickata, a cestitki do sreknite roditeli
avatar
Natalija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1160
Age : 36
Локација : istocno od rajot
Расположение : nestrplivo
Поени : 19177
Registration date : 2008-08-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by baby24 on 29.08.09 11:37

Neka e ziva i zdrava i golema da raste ,cestitki do mama i tato Smile
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19228
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Biljana on 29.08.09 11:51

Snegulka neka ti e ziva i zdrava kerkickata, golema da raste.
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 39
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 18293
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by delfin on 29.08.09 11:56

chestitki i od mene
avatar
delfin
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 24
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : Neuspeh nije pad to je kad ne ustanes posle pada
Поени : 17239
Registration date : 2009-07-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by m.b.jovanova on 29.08.09 12:13

da im e ziva i zdrava kerkata se rodila na najubaviot den!!!

m.b.jovanova
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 30
Age : 40
Локација : kv
Расположение : super esensko
Поени : 17298
Registration date : 2009-06-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by pepa on 29.08.09 13:17

Neka e ziva i zdrava kuklickata golema da porasne
avatar
pepa
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 719
Age : 40
Локација : poima nemam
Поени : 18794
Registration date : 2009-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by lila_mk on 29.08.09 13:28

прекрасно, да биде жива и здрава малата и дабиде успесна жена
avatar
lila_mk
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 787
Age : 40
Локација : skopje
Поени : 19001
Registration date : 2008-10-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by obicna on 29.08.09 13:39

Cestito do gordite roditeli, da vi e zdrava i ziva Marija. da ziveeme

avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20759
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Gabi* on 29.08.09 13:52

Нека е жива и здрава Марија голема да расне
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 18307
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by lela on 29.08.09 14:04

Neka e zdrava i ziva i golema da rasne Marija.
Cestitki do sreknite roditeli. flower
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21622
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by emilija nestorova on 29.08.09 14:45

Da e zdrava ,ziva i golema da raste kerkickata.
avatar
emilija nestorova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 628
Age : 38
Локација : Veles
Поени : 18930
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Mami4ka on 29.08.09 20:13

cestitki,neka e ziva i zdrava i golema da rastepregnancy week by week
avatar
Mami4ka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 301
Age : 31
Локација : Тетово
Расположение : Odlicno :)
Поени : 17780
Registration date : 2009-05-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Natasha on 29.08.09 20:48

Neka ti e ziva i zdrava kerkickata, ke te napravi gorda sto ja imas Smile
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 35
Локација : Makedonija
Поени : 18620
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снегулка се породи!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот