Родители и деца

Денес е Богородица

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by bubamara on 28.08.09 16:57

За многу години празникот, нека е честит!
avatar
bubamara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 759
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Ја сакам мојата сончка!
Поени : 19753
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by Minamina on 28.08.09 17:17

Neka e cestit golemiot praznik Presveta Bogorodica,
i za mnogu godini neka e,
i da donese blagosostojba i mnogu bebinja
avatar
Minamina
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 423
Age : 37
Локација : Makedonija
Расположение : многу срекно
Поени : 18234
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by 2mama on 28.08.09 18:14

Среќен празник на сите
avatar
2mama
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 72
Age : 37
Локација : bt
Поени : 17335
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by Juni08_Andrea on 28.08.09 18:38

Na pomos da ni e ovaj golem den i za mnogu godini da si go slavime!!!!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20174
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by majuvce on 28.08.09 19:24

За многу години големиот празник!
На здравје нека им е причесната на сите оние кои се причестија.
avatar
majuvce
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 432
Age : 38
Локација : да знам и самата каде сум, добро ќе биде...
Расположение : средно жалосно
Поени : 19133
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by nafi on 28.08.09 20:25

Нека ни е честит овој голем христијански празник, наша мила Богородица на сите да ни донесе благосостојба и многу бебиња
avatar
nafi
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 180
Age : 43
Локација : skopje
Поени : 18347
Registration date : 2008-12-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by Gabi* on 28.08.09 22:18

Za mnogu godini da e ovoj golem den. Sreken praznik na site
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 18307
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by Janaxxxx on 28.08.09 22:20

Za mnogu godini neka e denov, Bogorodicka neka ni dava samo zdravje pa se drugo ke si dojde!
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18873
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by avanturistka on 28.08.09 22:22

za mnogu godini praznikot neka ni e.bogorodica neka ni dava zdravje sloga i ljubov.

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 40
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 19295
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by Ilince on 29.08.09 0:01

Cestit da ni e praznikot...za mnogu godini ...
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19518
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by Ana.b on 29.08.09 0:07

За многу години нека ни е овој убав празник,само убави работи нека ни донесе,па и повеќе бебенца во иднина
avatar
Ana.b
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 414
Age : 35
Локација : Skopje
Поени : 18028
Registration date : 2009-04-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by sonjamfk on 31.08.09 11:45

neka ni e sreken praznikot, neka ni e za mnogu godini .
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19673
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by Mama Ane on 31.08.09 11:46

За многу години Голема Богородица
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Денес е Богородица

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот