Родители и деца

Емилија се породи :)

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by emilija poposka boshevska on 28.08.09 12:31

Cestitki i od mene
avatar
emilija poposka boshevska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 430
Age : 36
Локација : ohrid
Поени : 18699
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Mami4ka on 28.08.09 14:36

cestitki Emilija...Bas se raduvam Smile

pregnancy week by week
avatar
Mami4ka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 301
Age : 31
Локација : Тетово
Расположение : Odlicno :)
Поени : 17780
Registration date : 2009-05-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by sanja83 on 28.08.09 14:56

Честитки за синот Емилија, нека е здрав и жив, голем да расте!
Честито братче на Јана и Петар и се најубаво!
avatar
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 35
Локација : Macedonia
Поени : 19719
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Tifani on 28.08.09 15:36

Cestitki. Se najubavo.
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18337
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Girl***** on 28.08.09 16:25

Честитки и голем да расте flower
avatar
Girl*****
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 247
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 18854
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by bubamara on 28.08.09 16:29

Искрени честитки, да е жив и здрав и голем да расте! Поздрав и честитки до целото семејство!
avatar
bubamara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 759
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Ја сакам мојата сончка!
Поени : 19753
Registration date : 2008-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Minamina on 28.08.09 17:36

cestitki za sinceto Emilija, neka bide zivo i zdravo
avatar
Minamina
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 423
Age : 37
Локација : Makedonija
Расположение : многу срекно
Поени : 18234
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Emilija on 28.08.09 18:07

Благодарам женски за честитките. Стигнавме дома јас и бебушот.

Во Вторникот на пладне се роди Иван. Големо бебе од 4330 гр и 53 цм должина. Поминав супер на пораѓај, а и после тоа Smile Сега сме си дома и треба да се навикнеме сите на новата ситуација. Поздрав до сите
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19824
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by ZeleniCka on 28.08.09 18:09

Ajde golemi da rastite Emilija Smile
avatar
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 32
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 19375
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by lela on 28.08.09 18:09

Super Emi golemo bebence.Kako Jana i Petar se ponasaat okolu bebeto?Ne se ljubomorni?
Imate super ime odbrano.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21622
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by nafi on 28.08.09 20:27

Еми честитки и од мене, нека ти е жив и здрав и голем да расте
avatar
nafi
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 180
Age : 43
Локација : skopje
Поени : 18347
Registration date : 2008-12-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Pipolino on 28.08.09 20:28

cestittki i od mene
avatar
Pipolino
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1432
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : se gura nekako
Поени : 18834
Registration date : 2009-02-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Janaxxxx on 28.08.09 22:00

Cestitki da e ziv i zdrav!!!!!!
avatar
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 36
Локација : Nekade po Evropa!
Расположение : Ubavo
Поени : 18873
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by lejdi on 28.08.09 22:58

Cestitki za mama i tato golemm da raste i da e ziv i zdrav bebusot Smile
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19018
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Anjuska08 on 28.08.09 23:13

Cestitki i od nas!
avatar
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1027
Age : 39
Локација : Skopje
Расположение : ОК
Поени : 18520
Registration date : 2008-11-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by anetapp on 28.08.09 23:17

Честитки за среќното семејство!Да е здрав и жив бебушот и голем да расте!!!
avatar
anetapp
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 436
Age : 42
Локација : prilep
Расположение : ok
Поени : 18263
Registration date : 2009-02-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by eli on 28.08.09 23:39

Честитки за мама да е живо и здраво бебчето :poklon:
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19749
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Sandra_Anja on 31.08.09 9:35

Cestitki! Da e ziv i zdrav
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19977
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Mama Ane on 31.08.09 10:02

Честитки Еми, да ти е жив и здрав и да ги слуша дада и бато Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Sara on 31.08.09 12:16

Јас тек сега ја видов темава, видов дека е онлајн Емилија па побарав да видам што се дешава.
Честитки и од мене, машала баш големко бебче, уште поголем да расте и да ги слуша мама, тато, дада и бато, поздрав
avatar
Sara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1006
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : среќно :-):-):-)
Поени : 19269
Registration date : 2008-11-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by delfin76 on 31.08.09 12:17

cestitki emilija , da e ziv i zdrav batkoto
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19165
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by kara on 31.08.09 12:18

Честитки Емилија. Да е жив и здрав Иван и голем да расте!
avatar
kara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1111
Age : 36
Локација : Makedonija
Расположение : прекрасно е да си мама
Поени : 19289
Registration date : 2008-09-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Damjana on 31.08.09 12:26

Честитки и од мене. Каснам со честитките, дури денес прочитав, но еве ... се поправам сега Smile
avatar
Damjana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1409
Age : 47
Локација : tuka sum...
Расположение : haos
Поени : 19089
Registration date : 2008-12-07

http://fotki.com/damjana

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Emilija on 31.08.09 14:35

Благодарам уште еднаш. Се навикнуваме...ќе биде добро.
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19824
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Sister on 31.08.09 14:40

Честитки да е жив и здрав.
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 19149
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот