Родители и деца

Емилија се породи :)

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Емилија се породи :)

Пишување by Kinky on 27.08.09 14:24

Има синSmile. Да е жив и здрав и гооолем да порасне .
Честитки за храбрата мамичка, за дада Јана и за бато Петар, и нормално за тато flower
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 42
Локација : во земјата на чудата
Поени : 18344
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by jasmina i ace on 27.08.09 14:25

cestitki za emilija..za tato...za novoformiranoto semejstvo....
avatar
jasmina i ace
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 558
Age : 33
Локација : bitola
Расположение : promenlivo
Поени : 17038
Registration date : 2008-10-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by mirecv on 27.08.09 14:26

Да е жив и здрав,гоолем да расте!
Честитки за мама и тато da ziveeme
avatar
mirecv
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1212
Age : 40
Локација : doma
Расположение : Одлично
Поени : 17924
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Daki on 27.08.09 14:26

Cestitki. Se najubavo. flower
avatar
Daki
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 547
Age : 34
Локација : Skopje
Поени : 17230
Registration date : 2008-08-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by KATIC on 27.08.09 14:28

golemo da porasne!!!
avatar
KATIC
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1434
Age : 35
Локација : Domicka
Расположение : vo iscekuvaje.... za laparoskopija
Поени : 17384
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Ilince on 27.08.09 14:28

Cestitki za Emilija da i e zdrav i ziv sinot...kako pominala...pisi nesto Kinky
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 33
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 17878
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by lela on 27.08.09 14:29

Cestitki za sreknite roditeli,da im e ziv i zdrav sinot i golem da rasne.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 45
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 19982
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by BaMbYnA on 27.08.09 14:30

cestitki od se srce golem da raste
avatar
BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 33
Локација : Melbourne
Поени : 17801
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Dragana on 27.08.09 14:30

Emilija cestitki neka vie ziv i zdrav sinot.Cestitki i za dade i bato i tato
avatar
Dragana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 855
Age : 31
Локација : domce
Расположение : HAPPY
Поени : 17818
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Vale74 on 27.08.09 14:31

Живо, здраво и весело...Честитки со се најубаво !!!
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 16205
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by josifana on 27.08.09 14:37

Честитки,се восхитувам на вакви храбри жени со 3 дечиња,секоја чест da ziveeme
avatar
josifana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 362
Age : 38
Локација : makedonija
Расположение : zadovolitelno
Поени : 16216
Registration date : 2009-04-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Biljana on 27.08.09 14:39

da ziveeme Bas mie drago
Emilija cestito since da ti bide zivo i zdravo.
avatar
Biljana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1100
Age : 38
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 16653
Registration date : 2009-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Maja on 27.08.09 14:40

Честики, нека расте голем, жив и здрав
avatar
Maja
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 487
Age : 38
Локација : Skopje
Поени : 18088
Registration date : 2008-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by obicna on 27.08.09 14:42

Cestito do celoto semejstvo! da ziveeme Da vi e zdrav i ziv, golem da raste.

avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 35
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 19119
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by vecki on 27.08.09 14:44

neka e ziv i zdrav cestitki za mama tato bato i dada
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 38
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 19205
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by sonjamfk on 27.08.09 14:45

cestitki , neka im e zivo ,zdravo i golemo da rasne, a na jana i petar , certito bratce.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 53
Локација : skopje
Поени : 18033
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Zvezdicka on 27.08.09 14:47

Da e zdrav i vesel i samo gordosti na mama i tato da nosi Smile
Ima nekoj poima kakvo ime ke mu dadat? Smile
avatar
Zvezdicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1683
Age : 36
Локација : Königstein
Расположение : Trudnicko :)
Поени : 18281
Registration date : 2008-08-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by beti.liz on 27.08.09 14:48

da zdrav i ziv i da porasne golem kako negovoto semejstvo.Cestitki
avatar
beti.liz
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 843
Age : 42
Локација : Skopje
Расположение : se trudam da e ok
Поени : 16346
Registration date : 2009-05-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Gabi* on 27.08.09 14:57

Cestitki za sreknite roditeli da im e ziv i zdrav sinot i golem da rasne
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 16667
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Juni08_Andrea on 27.08.09 15:25

Neka vi e zdrav i ziv sinot i golem da rasti,da ima srekno i veselo detstvo!!!!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 18534
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by kristina_b on 27.08.09 15:31

da e zdrav i ziv!cestitki za emilija!
avatar
kristina_b
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 134
Age : 31
Локација : domaaaa
Расположение : :-)
Поени : 17062
Registration date : 2008-09-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Pravnicka28 on 27.08.09 15:35

Нека е жив и здрав баткото !!! голем да расте!!!
avatar
Pravnicka28
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 330
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : ubavo
Поени : 16828
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by anu6ka on 27.08.09 15:43

Честитки и од мене! Жив и здрав да е, голем да расне!!!! da ziveeme
avatar
anu6ka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 47
Age : 37
Локација : дома си е дома
Расположение : Тоа што нема да ме убие, ќе ме зајакне!
Поени : 15972
Registration date : 2009-04-28

http://[url=http://ticker.7910.org/eng][img]http://ticker.7910.o

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Goca on 27.08.09 16:08

Честитки за Емилија,да е здрав и жив синот,голем да расти.
avatar
Goca
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1126
Age : 38
Локација : Makedonija
Расположение : fine
Поени : 18809
Registration date : 2007-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by baby24 on 27.08.09 16:15

cestitki do sreknite roditeli neka vi e ziv i zdrav sinot golem da raste Smile
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 34
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 17588
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Емилија се породи :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот