Родители и деца

Среќен роденден Juni08_Andrea,

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Natasha on 26.08.09 11:22

i site zelbi da ti stanat realnost
avatar
Natasha
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1022
Age : 34
Локација : Makedonija
Поени : 16970
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by biljanag on 26.08.09 12:05

среќен роденден
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 38
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 18972
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Kinky on 26.08.09 15:19

Sreken rodenden flower
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 42
Локација : во земјата на чудата
Поени : 18334
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by bibip on 26.08.09 15:36

Среќен роденден flower
avatar
bibip
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 297
Age : 33
Локација : под климата... :)
Расположение : весело!!!
Поени : 16650
Registration date : 2009-01-13

http://biba-dora.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Simona's mom on 26.08.09 15:55

Среќен роденден Весна!
avatar
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 39
Локација : Skopje
Поени : 17283
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by 2mama on 26.08.09 15:59

Срекен роденден
:cheer:
avatar
2mama
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 72
Age : 36
Локација : bt
Поени : 15685
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Mila87 on 26.08.09 16:19

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 30
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 16889
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Mami4ka on 26.08.09 16:24

sreken rodenden Smile

pregnancy week by week
avatar
Mami4ka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 301
Age : 30
Локација : Тетово
Расположение : Odlicno :)
Поени : 16130
Registration date : 2009-05-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Juni08_Andrea on 26.08.09 17:37

avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 18524
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by baby24 on 26.08.09 18:35

avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 34
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 17578
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by mama on 26.08.09 19:12

Da si mi ziva i zdrava uste najmalku sto godini!!!!!!!!!
Sreken rodenden!
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 35
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 17895
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Freya on 27.08.09 0:18

Sreken rodenden vesne, se najubavo :poklon:
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 40
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 17655
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Juni08_Andrea on 27.08.09 5:51

Fala zenski,da ste zdravi i zivi i najsrekni!!!! :kis heart:
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 18524
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Mama Ane on 27.08.09 7:49

Со закаснување најсреќен роденден и од мене, безброј исполнети желби :*
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 19141
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Ilince on 27.08.09 9:55

Sreken rodenden Vesnic se najubavo na tvojot den
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 33
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 17868
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Juni08_Andrea on 27.08.09 15:27

Mama Ane i Ilince fala vi na cestitkite i kaj vas sve najubavooo!!!!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 41
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 18524
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by BaMbYnA on 28.08.09 7:09

Sreken rodenden i se da ti se ispolni se sto si zamislila
avatar
BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 33
Локација : Melbourne
Поени : 17791
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќен роденден Juni08_Andrea,

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот