Родители и деца

Летно кафанче

Страна 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Mama Ane on 05.10.09 10:24

Lele Mina moжам да замислам колку ќе биде возбудена. Девојката пораснала, ај па убаво да си поминете Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by jasmina,mina on 05.10.09 10:27

http://roditeliideca.bbgraf.com/forum-f13/topic-t906-175.htm
еве ја овде тортата на Јаничка од бубамара,прекрасна!!!тие Снежана и седумте џуџиња ги имам и лебеди имам купено од таму,печурки,елкички ама тоа од пред 5 години уште
да Ане,колку брзо растат само нека се живи и здрави,за нив живееме!Ане каде ќе слави Боко лепотанот? flower


Последната промена е направена од jasmina,mina на 05.10.09 10:29. Мислењето е променето 1 пати

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Mama Ane on 05.10.09 10:28

Во Сп Планет закажавме уште пред 1 месец, леле па тој колку е возбуден, секој муабет му е ќе ми дојдеш на роденден? Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Rozetka on 05.10.09 10:28

Kako sto mi devojki???Se rasenivte li Smile ,ili ponedelnicki neneaspani i vie ste mamurni kako mene? :hmm
Jasme kako ste mi dusicko,kako se decinjata?Utre i e rodenden na Eli a???
Lele kolku brzo rastat decata koga drug gi cuvaaaaa!!!
Nie slavime na 18-ti sega ama 3 rodenden. Smile
avatar
Rozetka
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : extra
Поени : 18325
Registration date : 2009-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Mama Ane on 05.10.09 10:29

Rozetka напиша:....
Nie slavime na 18-ti sega ama 3 rodenden.
Ние исто 3 Розетка ама на 17, еден ден сме постари Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Rozetka on 05.10.09 10:30

ha ha ha ,mnogu postari 1 den den a hahahaha hahahaha hahahaha
avatar
Rozetka
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : extra
Поени : 18325
Registration date : 2009-02-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by jasmina,mina on 05.10.09 11:31

Rozetka напиша:Kako sto mi devojki???Se rasenivte li Smile ,ili ponedelnicki neneaspani i vie ste mamurni kako mene? :hmm
Jasme kako ste mi dusicko,kako se decinjata?Utre i e rodenden na Eli a???
Lele kolku brzo rastat decata koga drug gi cuvaaaaa!!!
Nie slavime na 18-ti sega ama 3 rodenden. Smile
леле дојде една вујна на мм и окапав со неа! flower
Розетче еве јас тоа па тоа што се вели,фала богу добри се децава што се вели Елеонора до 15.30 секој ден на настава,Војдан по дома со мене,утре и е роденден да,Розетче ама и на вас ви се ближи супер,каде ќе го славите?на мм му е на 19 октомври Very Happy

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Sandra_Anja on 05.10.09 11:37

Mama Ane напиша:Во Сп Планет закажавме уште пред 1 месец, леле па тој колку е возбуден, секој муабет му е ќе ми дојдеш на роденден?

Ane, vcera bevme tamu na rodenden kaj vnuk mi. Ekstra e igrotekata, i delot kaj vozrasnite. Samo ne mi se dopagja sto koga ima rodenden, pustaat i drugi gosti. Full bese, nekako haoticno.
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19977
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by jasmina,mina on 05.10.09 11:50

и мене тоа не ми се допаѓа во СП,имаше деца од страна неколку и едно го прочука Војдан на еден роденден flowerАко можеш Ане изреагирај си да не примаат


Последната промена е направена од jasmina,mina на 05.10.09 11:56. Мислењето е променето 1 пати

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Mama Ane on 05.10.09 11:52

Е да тоа им е маана, ама таму сакаше глувчево мое, а и нас ни е блиску Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Mama Vase on 05.10.09 12:05

zdr. drugarki ova letno kafance ke prodolzi po se izgleda podolgo.slusnav na vesti vo petok 30C.se super ama mnogu e.

i nie se spremame za rodenden,zdravje boze.vo Junior.maloto razbira se i uste od sega kazuva kako ke igra i duva sveki.stiskajte palci za nas,da imame sterilna mokraca.
inaku ja vidov tortata na bubamara,zamok so snezana i 7-te dzudzunja.mnogu e ubava.
neda ja obozava crvenkapa i volkot pogotovo.dajte nekoj link za idea.me mrzi da baram
avatar
Mama Vase
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1437
Age : 42
Локација : Skopje,MK
Поени : 19059
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by jasmina,mina on 05.10.09 12:09

Лееле и овој викенд ќе имам гости! и тоа не на еден ден туку на три од Грција на свеки братучеди жена му а свеки цел ден на работа,свекор ми со артиритис и кој ќе ги занима,погодете?

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by jasmina,mina on 05.10.09 12:10

Васе во Канела видов убава Црвенкапа

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Mama Ane on 05.10.09 12:11

ние спајдермен ќе имаме гарантирано Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Misticia on 05.10.09 12:11

јас изгледа ќе и закажам во најблиската игротека
на 25-ти имаме роденден
се надевам дека нема да е касно, се распрашав таму ама додека да одлучам што и како сакам помина време

мина само храбро со гостите, еден ден ќе се откачиме од свекрвиве и од нивните обврски
само незнам кога........
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19218
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Mama Vase on 05.10.09 12:12

misticia,nie sme postari 1 den od vas
avatar
Mama Vase
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1437
Age : 42
Локација : Skopje,MK
Поени : 19059
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Misticia on 05.10.09 12:13

и твоето е бесно како моето?

сега ќе отворам есенски муабети ми се здосади од летово
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19218
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Sandra_Anja on 05.10.09 12:32

jasmina,mina напиша:леле дојде една вујна на мм и окапав со неа!
Розетче еве јас тоа па тоа што се вели,фала богу добри се децава што се вели Елеонора до 15.30 секој ден на настава,Војдан по дома со мене,утре и е роденден да,Розетче ама и на вас ви се ближи супер,каде ќе го славите?на мм му е на 19 октомври

Jasmince, kade ke go pravite rodendenot? I obavezno da stavis sliki i od redendenot i od tortata!
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19977
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by jasmina,mina on 05.10.09 12:39

Сандричка ајде во Есенски муабети!!!!!новата тема

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Летно кафанче

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот