Родители и деца

Засипнатост

Go down

Засипнатост

Пишување by OLGICA on 23.08.09 21:24

dali nekoj znae lek za zaripnatost ne mozam da zboruvam
avatar
OLGICA
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 100
Age : 34
Локација : bitola
Поени : 18140
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Засипнатост

Пишување by twins_ on 06.09.09 1:04

Пробај Panthenol ориблети , би требало да ти помогнат.
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 41
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 16738
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Засипнатост

Пишување by Ana.b on 06.09.09 1:57

Јас кога бев ептен засипната си пиев млак(ни жежок,ни ладен) чај со многу лимон и мед и прополис капки .За еден ден почна да се враќа гласот.И пиев млеко со препечен шекер и малку маргарин во него-колку на врв на мало лажиче да ставиш,и тоа го пиев млако,не жешко.
avatar
Ana.b
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 414
Age : 35
Локација : Skopje
Поени : 17278
Registration date : 2009-04-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Засипнатост

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот