Родители и деца

Даниел среќен роденден најмило!!!!

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by 2mama on 24.08.09 9:22

Среќен роденден исполнување на сите желби
avatar
2mama
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 72
Age : 37
Локација : bt
Поени : 17350
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by lavce on 24.08.09 9:25

Sreken r-den i se najubavo za Daniel
avatar
lavce
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 920
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : kako EHG na srce
Поени : 18361
Registration date : 2009-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by mama X on 24.08.09 9:41Благодарам на сите, покасно ќе ви се пофалам со роденденската торта и тортата за во градинка. :kis heart: за сите
avatar
mama X
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 524
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : O.K
Поени : 18285
Registration date : 2009-02-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by Mama K on 24.08.09 10:04

Среќен роденден на Даниел,голем да расте и сите желби да му се остварат!!! da ziveeme

Mama K
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 416
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Пресреќна=)=)
Поени : 18014
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by Kinky on 24.08.09 15:14

Среќен роденден бебушко, да си весел и здрав уште мнооогу многу години!
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19999
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by Juni08_Andrea on 24.08.09 20:55

Sreken rodenden i srekno i veselo detstvo!
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20189
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by Tifani on 24.08.09 20:59

Sreken rodenden
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18352
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by BaMbYnA on 25.08.09 6:45

Sreken rodenden GOLEM da raste Smile
avatar
BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 34
Локација : Melbourne
Поени : 19456
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by KATIC on 25.08.09 8:46

Sreken rodenden i se najubavo!!!
avatar
KATIC
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1434
Age : 35
Локација : Domicka
Расположение : vo iscekuvaje.... za laparoskopija
Поени : 19039
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by mama X on 27.08.09 17:46

Да ви се пофалам ова се роенденската и тортата за во градинка.
ПС Мислам дека имаше посебни теми за обие слики ама неможев да ги најдам, па модераторите слободно нека ги префрлат.
avatar
mama X
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 524
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : O.K
Поени : 18285
Registration date : 2009-02-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Даниел среќен роденден најмило!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот