Родители и деца

На колку години останавте бремени?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by Sandra_Anja on 16.10.09 10:37

Na 25, a na 26 ja rodiv Anja.
Sandra_Anja
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 20187
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by jasmina,mina on 16.10.09 10:54

со првото дете на 23 год.останав бремена а го родив 3 недели после 24-тиот роденден
со второто останав на 28 години бремена и на 28 го родив

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20439
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by Candy on 16.10.09 13:12

na 28 ostanav bremena a go rodiv 12 dena pred da napolnam 29
Candy
Candy
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 172
Age : 39
Локација : domce
Поени : 17265
Registration date : 2009-09-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by soledad on 21.10.09 12:36

na 20 godini

soledad
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1063
Age : 29
Локација : DOMA
Расположение : vozbudeno i nestrplivo
Поени : 18346
Registration date : 2009-04-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by Mimi on 25.11.09 14:48

На 33 години
Mimi
Mimi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 286
Age : 46
Локација : Skopje
Поени : 19181
Registration date : 2008-08-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by _SanickA_ on 27.11.09 16:49

Jas na 22 godini ostanav bremena i momentalno sum 2 mesec
_SanickA_
_SanickA_
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 4
Age : 31
Локација : Skopje
Расположение : super :)
Поени : 16734
Registration date : 2009-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by Vesna Blazevska on 27.11.09 16:56

Prv pat na 22, sega na 31......koja li razlikaaaaaaaaa....godinite si go pravat svoeto....
Vesna Blazevska
Vesna Blazevska
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 896
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : generalno dobro
Поени : 18680
Registration date : 2009-04-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by maci on 27.11.09 17:04

vesna ova ti e vtoro detence imas i edno predhodno ili;;;;;
maci
maci
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 359
Age : 32
Локација : mk
Расположение : super i se nadevame na podobro
Поени : 18711
Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by adi on 27.11.09 17:21

Jas ostanav bremena na 25 i se porodiv na 25
adi
adi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 616
Age : 35
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 17516
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by bubale23 on 27.11.09 19:55

Prviot pat ostanav bremena na 22 ama imav spontan:( Sega se nadevam na 23 ili 24 ke zabremenam i na 24 ke rodam:)SmileSmile
bubale23
bubale23
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 150
Age : 33
Локација : Home
Поени : 19000
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by Viki J.N. on 27.11.09 20:16

25

Viki J.N.
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 138
Age : 37
Локација : KOCANI
Расположение : sekogash vesela
Поени : 17322
Registration date : 2009-08-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години останавте бремени?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот