Родители и деца

Августовско исчекување

Страна 35 of 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Go down

Re: Августовско исчекување

Пишување by obicna on 01.09.09 3:18

Od ko se iskluciv od ovde mislam lele sea sigurno ima slavenje i da ziveeme na forumot nas... No koga eve si idam doma od rabota... Osven Katic nikoj ne se ima javeno da kazi sto napravile...
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20774
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Августовско исчекување

Пишување by lela on 01.09.09 7:46

Stvarno ne se fer,smite cekame i site sme zaedno bez razlika dali imale = ili ne.Mozea barem da pisat,ako nemalo nisto odime ponatamu,so novi sili vo novi pobedi.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21637
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Августовско исчекување

Пишување by Mama Ane on 01.09.09 8:00

Време е темава да се затвори и официјално да започне Септемвриското исчекување. На сите од срце им посакувам овој месец да им е најсреќен
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20806
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Августовско исчекување

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 35 of 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот