Родители и деца

Продавам куќа во нас.Ченто

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Продавам куќа во нас.Ченто

Пишување by mamazako on 17.08.09 12:38

Се продава куќа во нас.Ченто на 100метри после автобуската 45-ка.
Куќата се наоѓа на ќош меѓу две улици, на плац од 300м2, површина 70м2 плус исто толку површина и подрум , кој може да се преадаптира во простор за живеење, има и гаража од 30м2.
Ако е некој заинтересиран, ќе добие и дополнителни податоци од мене.
Поздрав.
avatar
mamazako
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 456
Age : 42
Локација : на исто,старо место
Расположение : comsi-comsa
Поени : 17157
Registration date : 2008-09-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Продавам куќа во нас.Ченто

Пишување by MamaSk on 14.11.09 18:41

Moze li cenata ako ne e tajna:)
avatar
MamaSk
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 19
Age : 34
Локација : Skopje
Поени : 15140
Registration date : 2009-10-06

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот