Родители и деца

Страв од забременување

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Страв од забременување

Пишување by Iva1210 on 14.09.15 19:56

Ги имав сите симтоми на кандида. Чешање и печење, бел исцедок од вагината. Ги користев и вагиналетите. Сега е подобро. Но имав однос со партнерот и во последниве два дена на гаќичките забележав бледо розева крв и како мали парченца низ неа. Знае ли некој што може да биде тоа? Благодарам.


Iva1210
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 25
Локација : Skopje
Поени : 5821
Registration date : 2015-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот