Родители и деца

Спуштање на музика (download)

Go down

Спуштање на музика (download)

Пишување by Natasa2000 on 05.08.09 20:58

dali nekoj znae kako najlesno da danlodiram muzika?
avatar
Natasa2000
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 38
Age : 41
Локација : makedonija
Поени : 18967
Registration date : 2008-07-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спуштање на музика (download)

Пишување by Mila87 on 05.08.09 21:22

каква музика странска или српска, македонска?
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 18534
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спуштање на музика (download)

Пишување by Vesna Blazevska on 05.08.09 21:23

a sho vrska ima toa su trudnokja?
preku torent i na www.mininova.org sto ti dusa saka imas
avatar
Vesna Blazevska
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 896
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : generalno dobro
Поени : 18465
Registration date : 2009-04-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спуштање на музика (download)

Пишување by Mila87 on 05.08.09 21:31

http://roditeliideca.bbgraf.com/forum-f11/topic-t304-100.htm?highlight=%EA%EE%F0%E8%F1%ED%E8
ве тема каде имаш секакви линкови
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 18534
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спуштање на музика (download)

Пишување by Natasa2000 on 05.08.09 21:36

Arma probav da downlodiram, no posle ne uspeav da gi otvoram, da gi preslusam...kade zgresiv,...pomossssssss
avatar
Natasa2000
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 38
Age : 41
Локација : makedonija
Поени : 18967
Registration date : 2008-07-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спуштање на музика (download)

Пишување by Diana on 05.08.09 21:43

Јас симнувам музика преку програмата Dc++ многу е едноставно.
avatar
Diana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 691
Age : 33
Локација : Bitola
Расположение : Замрзнато...
Поени : 18473
Registration date : 2009-02-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спуштање на музика (download)

Пишување by Rocka on 16.09.09 23:33

Probajte so nekoj od ovie, za naoganje pesni


http://www.dilandau.com

http://mp3realm.org/Za balkanski:

http://muzika.ilegalno.com
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19822
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спуштање на музика (download)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот