Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Сериски филмови

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1038
Age: 30
Локација: Skopje
Расположение: kako koga
Поени: 12442
Registration date: 2008-08-08

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   30.09.08 5:44

Jas sum takva koga kefatam nesto sakam do kraj da zavrsam-taka isto i so knigi i filmovi.Poradi toa seriskite filmovi bi sakala da gi gledam stalno a nemam tolku vreme.Ona sto so zadovolstvo sum go gledala e Ocajni domakinki,Prijateli,Seksot i gradot a od porano Beverli Hils i Kasandra ja gledav.
Вратете се на почетокот Go down
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1682
Age: 31
Локација: na rabota pa domce i obratno
Расположение: odlicno
Поени: 12463
Registration date: 2008-07-29

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   30.09.08 5:51

Sega momentalno go gledam samo uvod vo anatomija od seriskite filmovi, tol mi e interesen
Вратете се на почетокот Go down
Sandra
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 821
Age: 34
Локација: Skopje
Расположение: Prekrasno :)
Поени: 12631
Registration date: 2008-07-22

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   30.09.08 6:05

baby24 напиша:
Sega momentalno go gledam samo uvod vo anatomija od seriskite filmovi, tol mi e interesen
На која телевизија и во кој термин го даваат. Од дамна не сум го начекала, а и јас го гледав порано.
Вратете се на почетокот Go down
Lili
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 953
Age: 31
Локација: veles
Расположение: ubavo..
Поени: 12558
Registration date: 2008-05-27

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   30.09.08 6:06

bas se izraduvav koga vidov deka ima nova sezona na CSI Majami,zasto tie mi se najdobri,a sega zagledav i se ke bide dobro,ne e losa serija!
Вратете се на почетокот Go down
Jovana's mom
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 489
Age: 45
Локација: Kocani
Поени: 12405
Registration date: 2008-07-02

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   30.09.08 9:02

Јас го гледам „Доктор Хаус“, многу е интелигентен и паметен!
Вратете се на почетокот Go down
veki22
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 457
Age: 29
Локација: skopje
Поени: 12087
Registration date: 2008-08-19

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   13.10.08 20:46

24 , ocajni domakinki i zabranet a ljubov si ja gledam vise neznam kolku godini
Вратете се на почетокот Go down
tinyyy
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 230
Age: 29
Локација: Не многу далеку од дома
Расположение: Среќно вљубена
Поени: 11828
Registration date: 2008-10-08

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   21.10.08 3:20

bella na koj Tv davaat 5 sezona od ocajni domakinki ???
Jas cekam da izlezat na internet da si gi simnam mnogu ja sakam taa serija. Inaku gldav porano prijateli,seksot i gradot , Lost a sega gledam Djoi super e !
Вратете се на почетокот Go down
SonjuS*
Муабетџика
Муабетџика


Female
Број на мислења: 2925
Age: 29
Локација: Домче се досадувам
Расположение: најпрекрасно
Поени: 12676
Registration date: 2008-07-11

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   21.10.08 3:26

Очајни домаќинки ги даваат сега на а1 и тоа во вторник во 20 часот..
баш ми е мило што пофторно ги има..зашто многу интересна серија ми беше...
Вратете се на почетокот Go down
majuvce
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 432
Age: 34
Локација: да знам и самата каде сум, добро ќе биде...
Расположение: средно жалосно
Поени: 12368
Registration date: 2008-07-19

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   21.10.08 5:04

добро што ме потсети да ги гледам, осеќам дека оваа сезона е најинтересна
И доктор Хаус го обожавам
Вратете се на почетокот Go down
Kikic
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2003
Age: 33
Локација: skopje
Расположение: happppppppyyyyyyyyyy
Поени: 12425
Registration date: 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   21.10.08 5:17

Ej ocajni domakinki se ekstra.Gi obozavam.I CSI gledam i nisto drugo
Вратете се на почетокот Go down
http://www.glatkovdizajn.com.mk
lela
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 4973
Age: 42
Локација: Germanija
Расположение: bezveza
Поени: 14857
Registration date: 2008-09-14

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   21.10.08 23:02

Go gledam Zakon na ljubovta na sitel vo 20 i repriza e vo 11 i 15 casot.
Super e i nee spanski,tuku hrvatska serija.
Вратете се на почетокот Go down
Бети
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 95
Age: 32
Локација: Скопје
Поени: 12242
Registration date: 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   27.10.08 13:26

За сериите може да кажам дека и јас и мм се манијаци. Кога грабаме да гледаме серија не ја оставаме дури не ги изгедаме сите можни сезони што ги има од серијата.Да почнам од почеток , ги изгледавме изгубени, 24, бегство од затвор, херои, 4400, сега ја гледаме Battlestar Galactica . Тоа се серии што ги земаме на ДВД а инаку ги пратиме Др.Хаус,SCI, Дарма и Грег, Вил и Грејс, Џим не го пропуштаме а претходно дур идеше на канал5 Фрејзер. Јас ги пратам сега и очајни домаќинки и ова на а1 се ќе биде во ред.
Вратете се на почетокот Go down
lola
Twin joy
Twin joy


Female
Број на мислења: 856
Age: 40
Локација: Скопје
Расположение: така
Поени: 13456
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   27.10.08 22:42

дали некој знае кога има реприза на Изгубени?
во саботата ја пропуштив епизодата
Вратете се на почетокот Go down
sunset
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 556
Age: 37
Локација: mkd
Поени: 11966
Registration date: 2008-10-28

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   05.11.08 2:46

I jas mnogu sakam serii ama ne spanski,niv ne mozam da gi podnesuvam.Gledam House,Ocajni domakinki,Voved vo anatomija,CSI,a porano Sex and the City,pa i sega koga gi nacekam na nekoja televizija si gi gledam.Za humoristicnite neznam,site gi gledam,Fox life e kanal stvoren za ludje kako mene Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
sonja
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 45
Age: 38
Локација: skopje
Расположение: odlicno
Поени: 12553
Registration date: 2008-05-15

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   05.11.08 3:06

Iako gi imam gledano nekolku pati,sepak ne gi propustam Prijateli na A2.Drugi serii ne gledam,
Вратете се на почетокот Go down
katenm
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 117
Age: 32
Локација: skopje
Расположение: sega za sega dobro
Поени: 11770
Registration date: 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   06.11.08 10:36

humoristicnive serii gi gledam koga imam vreme Friends, Jim, Raymond, Ludi 70 ti, Cozby show koga imase na nova, a gledam i Lost, CSI itn koga ke stignam
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tehnologija.com.mk
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1686
Age: 29
Локација: skopje
Поени: 12164
Registration date: 2008-10-29

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   07.11.08 5:50

od seriskite filmovi gi gledam ocajni domakinki 24 casa i zabraneta ljubov
Вратете се на почетокот Go down
bica
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1082
Age: 30
Локација: ваму-таму и дома
Расположение: samo za moeto sonce Misel
Поени: 12402
Registration date: 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   12.11.08 23:41

мм ја прати Изгубени ама и двајцата ја гледавме минатата сезона на Херои на Нова а сега чекаме да почне исто на Нова ама незнаеме кога и дали ке почне.....
Вратете се на почетокот Go down
maca_
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 15
Age: 27
Локација: ohrid
Расположение: i'm so .......
Поени: 11482
Registration date: 2008-12-14

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   14.12.08 16:29

PRISON BREAK ta mi e broj 1,posle ta friends,ocajni domakinki,csi
Вратете се на почетокот Go down
tanjaaa
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 625
Age: 27
Локација: skopje
Расположение: NAJSREKNA NA CEL SVET
Поени: 12059
Registration date: 2008-09-11

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   16.12.08 13:48

jas ova spanskive parce gi pravam hahah
Вратете се на почетокот Go down
tanjaaa
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 625
Age: 27
Локација: skopje
Расположение: NAJSREKNA NA CEL SVET
Поени: 12059
Registration date: 2008-09-11

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   16.12.08 13:52

a ovoj PRISON BREAK mm me udavi vek samo simnuvba od internet ama za sreka sea ovoj mesec nema simnato neli kako bilo ednas mesecno davael po edna epizoda na internet
Вратете се на почетокот Go down
SonjuS*
Муабетџика
Муабетџика


Female
Број на мислења: 2925
Age: 29
Локација: Домче се досадувам
Расположение: најпрекрасно
Поени: 12676
Registration date: 2008-07-11

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   17.12.08 14:37

tanjaaa напиша:
jas ova spanskive parce gi pravam hahah
ti se pridruzuvam...hahahah
Вратете се на почетокот Go down
NatalijaS
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 502
Age: 33
Локација: skopje
Поени: 11762
Registration date: 2008-11-26

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   18.12.08 2:30

Бети напиша:
За сериите може да кажам дека и јас и мм се манијаци. Кога грабаме да гледаме серија не ја оставаме дури не ги изгедаме сите можни сезони што ги има од серијата.Да почнам од почеток , ги изгледавме изгубени, 24, бегство од затвор, херои, 4400, сега ја гледаме Battlestar Galactica . Тоа се серии што ги земаме на ДВД а инаку ги пратиме Др.Хаус,SCI, Дарма и Грег, Вил и Грејс, Џим не го пропуштаме а претходно дур идеше на канал5 Фрејзер. Јас ги пратам сега и очајни домаќинки и ова на а1 се ќе биде во ред.

I nie isto, site tie gi fledame, ama na dvd i na satelitska se imam izgledano sega sto davaat po televiziite. E sega me stignaa i me prestigna malku zasto so Bojana ne stignuvam mnogu da gledam. Ama site sezoni gi imam na lager, i da propustam nesto, koga ke imam vreme ke gi izgledam. Darma i greg ne gledam, taa Darma mi e mnogu antipaticna, ama na Fox gi sakam Just shoot me, Less than perfect, Jim. A, da ne zaboravam, vo posledno vreme gi zagledav Seranovi, mnogu mi se smesni, super se. Zalam sto porano ne gi gledav.
Вратете се на почетокот Go down
Anjuska08
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1027
Age: 35
Локација: Skopje
Расположение: ОК
Поени: 11755
Registration date: 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   18.01.09 13:25

Gledame najmnogu humoristicni serii doma, onie sto odat na Fox momentalno, a najmngu Married with children:) Zakon mi se
Вратете се на почетокот Go down
taci
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 589
Age: 36
Локација: во близнина на Скопје
Расположение: Супеееееееееееер:))
Поени: 11635
Registration date: 2008-11-25

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   18.01.09 13:31

Јас ги гледам овие хрватскиве што ги даваат на канал 5 особено Љубов во офсајд (реприза), а Законот на љубовта почнав да го гледам од почеток ми се допадна, ама после некако го упропастија, и не го гледав. Инаку на РТС 1 имаше Рањени орао и тој го гледав.
Вратете се на почетокот Go down
 

Сериски филмови

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца ::  ::  :: -